Santander Consumer Bank, lider rynku consumer finance w Polsce, zaprasza start-upy z obszaru e-commerce do udziału w III Open Day. To cykliczne wydarzenie organizowane przez bank w celu wymiany wiedzy i doświadczeń z innowacyjnymi przedsiębiorstwami, głównie start-upami. Na zgłoszenia firm, chcących zaprezentować swoje rozwiązania eksperci czekają do 18 marca. 

Udział w III Open Day Santander Consumer Banku to świetna okazja do tego, aby nie tylko zaprezentować swój pomysł na biznes czy narzędzie, które zmieni rynek e-commerce, ale także dowiedzieć się więcej o możliwościach współpracy z nami w ramach realizowanych projektów biznesowych –– mówi Maciej Dąbrowski, dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku. –– Sam Open Day to także możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z ekspertami naszej instytucji, którzy odpowiadają chociażby za współpracę z ponad 30 000 partnerami biznesowymi, działania marketingowe, projekty komunikacyjne, sprzedaż, czy rozwój systemów online, a także kwestie związane z transakcjami i finansowaniem zakupów online.

 

W którą stronę pójdzie e-commerce

III Open Day Santander Consumer Banku to również wspaniała okazja by spotkać uznanych ekspertów w dziedzinie e-handlu. Swoim doświadczeniem z uczestnikami podzieli się m.in. Konrad Zach. To znany specjalista e-commerce z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu i realizacji strategii online w Polsce i regionie CEE. Wspiera też twórców start-upów,a w Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi zajęcia z zakresu e-handlu.

Gospodarzami wydarzenia będą Piotr Żabski, Wiceprezes Zarządu Santander Consumer Banku odpowiedzialny za innowacje oraz Maciej Dąbrowski, dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Banku. Ten drugi rozpocznie część ekspercką Open Day prelekcją dotyczącą trendów i wyzwań stojących przed rynkiem e-commerce w Polsce.

Wstęp na wydarzenie możliwy jest po wcześniejszej rejestracji.

Jak zgłosić swój pomysł?

W ramach III Open Day Santander Consumer Banku można zaprezentować projekt swojego innowacyjnego biznesu. Zgłoszenia start-upów zainteresowanych udziałem w III Open Day przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego tylko do 18 marca. O zakwalifikowaniu i możliwości wygłoszeniu prezentacji wybrani przedsiębiorcy zostaną poinformowani przez zespół Departamentu Strategii i Innowacji.

——————————————————————————————————————

Santander Consumer Bank jest jednym z liderów rynku consumer finance w Polsce. Oferuje klientom szeroki zakres produktów obejmujący kredyty gotówkowe, kredyty na nowe i używane samochody, kredyty ratalne, karty kredytowe oraz lokaty. Produkty dystrybuowane są online oraz poprzez sieć oddziałów, salony i komisy samochodowe, sklepy i punkty usługowe. Santander Consumer Bank jest m.in. wystawcą TurboKARTY. Więcej na www.santanderconsumer.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Paweł Florkiewicz

Rzecznik Prasowy Santander Consumer Bank

tel. 601 707 609

rzecznik@santanderconsumer.pl

Magdalena Załubska-Król

Clear Communication Group

tel. 721 796 898

mz@clearcom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*