Wydania

Nasze sekcje ukazują się na łamach dwóch najbardziej opiniotwórczych dzienników gospodarczych w Polsce. Dzięki temu docieramy do świadomego czytelników, wśród których budowanie pozytywnego wizerunku jest szczególnie istotne.

Puls Biznesu to ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy, prezentujący najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Jako jedyny dziennik w 100 % koncentruje się na tematyce biznesowej, czytany przez ok. 100 tys. osób, czołowych postaci polskiego biznesu – jest cennym narzędziem w ich rękach. Puls Biznesu to gazeta nr 1 wśród inwestorów według Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2015, przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Dziennik „Rzeczpospolita” to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 gazeta została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady. „Rzeczpospolita” jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce. Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informuje o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa. Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla „Rzeczpospolita” jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Większość czytelników to menedżerowie i pracownicy umysłowi. Grupa Gremi Media jest na pierwszym miejscu wśród grup medialnych w zestawieniu, biorącym pod uwagę czytelnictwo gazet i portali wśród prezesów, menedżerów i przedsiębiorców (PBI/Gemius, czerwiec 2016).

Wydania sekcji „Rzecz o Innowacjach” -> kliknij

Wydania sekcji „Rzecz o Inwestycjach” -> kliknij