Ostrowieckie Centrum Medyczne jako ośrodek wielospecjalistyczny współpracuje z największymi koncernami farmaceutycznymi w ramach prowadzonych badań klinicznych. Bierze aktywny udział w polskich i zagranicznych kongresach, konferencjach i szkoleniach, poszerzając wiedzę swojego zespołu medyczno-badawczego o najnowsze trendy w medycynie.

Śmiało można powiedzieć, iż Ostrowieckie Centrum Medyczne powołujące grupę CUD-MED, do której należą: Bunkier SPA Medical oraz rewolucyjną klinikę Anti-Aging, jest jednym z nielicznych na światową skalę prekursorów innowacyjnych rozwiązań w medycynie. Zespół badawczy, w skład którego wchodzi grupa wykwalifikowanych pracowników, działa z zamiłowaniem do swojego zawodu oraz powierzonych obowiązków.

W CUD-MED Clinic stosowane są nowatorskie terapie zapobiegające procesowi starzenia się. Wykonywane są zabiegi remodelingu istniejących już zmian powstałych w procesie starzenia oraz warunkujące ogólną poprawę wyglądu zewnętrznego wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt, który dostępny jest na rynku europejskim. Narzędzia wykorzystywane przez firmę posiadają certyfikaty europejskie oraz FDA. CUDMED Clinic pracuje na laserze Er:Yag i Nd:Yag Fotona DYNAMIS SP, aparacie Thermi 250 oraz urządzeniu PLASMAGE. Poszerzenie działalności CUD-MED o centrum medycyny estetycznej, daje możliwości wyjścia firmy również na rynek medycyny estetycznej w Europie.

Metodologia działalności firmy skupia się głównie na zadowoleniu klienta, a co za tym idzie indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Profesjonalnie dobierana terapia daje gwarancję satysfakcji z wykonanego zabiegu. Centrum Medyczne, używając sprzętu najnowszej generacji, wpisuje się w listę nielicznych, które z takim przytupem wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów.

W regionie świętokrzyskim jest to jedyny gabinet świadczący tak szeroką gamę produktową i wykorzystującą najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Najważniejszą kwestią dla pacjentów jest dość krótki czas oczekiwania na potrzebny zabieg i dodatkowo gwarancja szczegółowych i dokładnych badań przeprowadzanych przed przystąpieniem do leczenia.

Anna Tuszyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj