Seria Pro9000E z systemem do drukowania na kopertach wniosła do tegorocznej imprezy świeżość i innowacyjność dzięki systemowi nowej generacji umożliwiającemu drukowanie na kopertach w krótkich seriach. Dzięki Serii Pro9000E drukarnie mogą wykorzystać najnowsze tendencje w branży marketingu bezpośredniego i odgrywać wiodącą rolę w drukowaniu wysokiej jakości materiałów wysyłanych pocztą i w zakresie innych innowacyjnych rozwiązań.

Urządzenia Serii Pro9000E istotnie zwiększają wydajność drukowania kopert, umożliwiając drukowanie zmiennych danych na kopertach w krótkich seriach, eliminując długi i kosztowny tradycyjny proces produkcji form drukowych i napełnienia tuszem maszyny drukarskiej. Żywe i przyciągające wzrok wyniki można osiągnąć dzięki doskonałej jakości wydruku w bieli i intensywnym kolorom, jakie zapewnia urządzenie Pro9542E, umożliwiające szybkie i łatwe jednoprzebiegowe drukowanie na ciemnych kopertach.

– Badania przeprowadzone przez Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego (Direct Marketing Association) wykazały, że konsumenci postrzegają korespondencję bezpośrednią za bardziej osobistą i godną zaufania niż inne rozwiązania stosowane w ramach e-mail marketingu – powiedział Shun Mochizuki, Senior Marketing Manager, Small Format Printers, OKI Europe Ltd. – Chociaż firmy skupiają się na cyfrowych działaniach marketingowych, badania pokazują, że 75% konsumentów było w stanie przypomnieć sobie daną markę po otrzymaniu korespondencji listownej, natomiast rozpoznało ją jedynie 44% respondentów, którzy byli odbiorcami kampanii e-mail marketingowej. Łatwość i dostępność cenowa rozwiązań opartych na poczcie elektronicznej oznacza, że 51% przedsiębiorstw zdecyduje się na kampanię hybrydową skierowaną do konsumentów w dwóch kanałach, zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak i tradycyjnej. Odsetek ten wskazuje na wyraźne zapotrzebowanie na drukowanie przyciągających uwagę kopert w krótkich seriach.

– Urządzenia Serii Pro9000E zapewniają drukarniom możliwość uzyskania niezrównanej jakości nasycenia, której konkurencja nie jest w stanie dorównać, dzięki możliwości druku w kolorystyce CMYK + kolor biały, gdzie w przypadku Pro9542istnieje możliwość poddruku koloru białego pod standardowym kanałem kolorów CMYK na ciemnych lub kolorowych nośnikach, w jednym przebiegu.

Oferowany przez OKI system drukowania na kopertach można łatwo skonfigurować, a jego dodatkową zaletą jest rozwiązanie Envelope Fuser służące do redukowania zagnieceń i zapewnienia jednolitego druku na szerokiej gamie nośników. Aby zwiększyć wydajność, na potrzeby systemu firma OKI opracowała podajnik i automatyczną tacę odbiorczą o wysokiej pojemności, które umożliwiają drukowanie na kopertach w szerokim zakresie rozmiarów, w tym standardowych i niestandardowych (2,5” x 3,5” – 13” x 15”), w imponująco szybkim tempie (do 500 kopert DL w niecałe 12 minut).

Więcej informacji na stronie: www.okieurope.com/events

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*