Na uczestników Forum czeka nie lada gratka! Drugiego dnia wystąpi przed Wami Jowita Michalska – Prezes Digital University, organizacji zajmującej się rozwojem strategicznych kompetencji cyfrowych. Jednostka współpracuje z Harvard Business School, Stanford University, MIT oraz wieloma niezależnymi prelegentami i wykładowcami z całego świata.

Digital University jest również organizatorem konferencji Digital University Masters&Robots, gdzie gromko dyskutuje się na tematy sztucznej inteligencji, nanotechnologii, robotyki, Blockchain, IoT i Smart Cities. Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 1000 menedżerów, 35 wykładowców z 3 kontynentów.

Prezes Michalska to nie tylko sprawny i szalenie doświadczony manager ds. strategii biznesowej, marketingu i mediów. Wraz z Digital University jest jedynym w Polsce przedstawicielem Singularity University, amerykańskiego think-tanku edukacyjnego rodem z Doliny Krzemowej.

Okazji na takie spotkanie nie można przegapić. A tego zaszczytu dostąpicie tylko z nami, podczas IV edycji Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2019.

Zapisy na wydarzenie ruszają w tym tygodniu! Zapraszamy wraz ze współorganizatorem – Grupą Eurokreator.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*