Już wkrótce zagramy o przyszłość. Rozgrywka odbędzie się podczas debaty „Gra o przyszłość, czyli wizjonerzy, wynalazcy, naukowcy, biznesmeni razem, czy osobno?”. Swój głos w tej sprawie zaprezentuje między innymi Prezes Zarządu „General Electric Company Polska” Marian Lubieniecki.

Prócz niego w debacie wezmą udział: Tomasz Kołodziejak, przedsiębiorca i stały mieszkaniec Doliny Krzemowej, a obecnie menedżer tworzący nowe strategie dla technologii w Samsungu oraz doktor nauk medycznych Mateusz Hołda, reprezentant polskiej nauki na prestiżowej liście „30 Under 30 Europe” magazynu „Forbes”.

Ta główna debata IV Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2019 wystartuje 29 listopada podczas „Gali Liderów Inteligentnego Rozwoju”, na której wręczone zostaną nagrody główne i honorowe.

Galę poprowadzi nie kto inny jak Marcin Prokop. Ale to nie wszystko, bo znany prezenter wcieli się również w rolę prelegenta i wygłosi wykład pt. „Przyszłość jest zmianą, czyli jak najnowsza technologia wpływa na nasze życie i pracę oraz co należy wiedzieć, żeby na tym skorzystać?”.

Chcecie posiąść tę wiedzę? Pragniecie stać się częścią świata przyszłości? Wejdźcie wraz z nami do gry o przyszłość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*