31.10.2017 Warszawa. Adam Rozwadowski prezes firmy ENEL-MED pozuje do zdjecia ze swoim syne Jackiem. Fot. Adam Tuchlinski dla Forbes

Gotowi na podróż przez świat badań i technologii przyszłości? Już wkrótce będziecie mieli szansę wsiąść do „bolidu” IV Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2019 i przebyć wraz z nami trasę od pomysłu do produktu.

A jak daleka to podróż? Tego i wielu innych fascynujących rzeczy dowiecie się podczas panelu dyskusyjnego pt. „Badania i technologie przyszłości – od pomysłu do produktu”, który wystartuje 29 listopada, czyli drugiego dnia Forum.

W dyskusji wezmą udział między innymi: Adam Rozwadowski – założyciel Centrum Medycznego ENEL-MED – największej sieci placówek służby zdrowia z polskim kapitałem i Wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych oraz Sławomir Sobkiewicz – znany specjalista w zakresie ginekologii i leczenia niepłodności. Pod jego okiem Salve Medica w Łodzi stała się kliniką o najwyższej skuteczności zapłodnienia in vitro w Polsce (wg. oceny Ministerstwa Zdrowia).

Chcecie poznać ich przepis na sukces w biznesie? Nic prostszego – wystarczy, że weźmiecie udział w panelu podczas IV edycji Forum Inteligentnego Rozwoju. Na wydarzenie zaprasza również współorganizator Grupa Eurokreator. Wsiądźcie wraz z nami do bolidu ruszającego w przyszłość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*