Inwestycje w innowacje stają się obecnie koniecznością, by przetrwać na rynku. A gdzie rodzą się innowacje? Jak je zastosować w praktyce gospodarczej? Na te i wiele innych nurtujących pytań z punktu widzenia inteligentnego rozwoju znajdziesz odpowiedź podczas IV Forum Inteligentnego Rozwoju – unikalnego wydarzenia gospodarczego poświęconego innowacjom i inwestycjom, które przełożą się na zrównoważony rozwój życia w oparciu o inteligentne specjalizacje.

Nie lada atrakcją wydarzenia, które odbędzie się od 28 do 29 listopada w ApartHotel Termy Uniejów będzie prezentacja samochodów Elimen Racing – w tym rewolucyjnego, elektrycznego pojazdu rajdowego do Rallycrossu, czyli najbardziej ekscytującej odmiany motorsportu. ELIMEN jest firmą technologiczną, producentem elektrycznego pojazdu rajdowego, wprowadza także nową dyscyplinę na świecie jaką jest elektro-rallycross.

Z kolei na polskiej kolei trwa największy w historii program inwestycyjny. Modernizowane są linie kolejowe, dworce, tabor. Rozwija się transport towarów. Łącznie do 2023 roku w unowocześnianie i podnoszenie konkurencyjności transportu kolejowego zainwestowanych zostanie ponad 100 mld zł. Czy i w jaki sposób kolej inwestycje kolejowe przekładają się na wdrażanie innowacji?

Uniejów będzie gościł również najbardziej utalentowanych polskich naukowców i prezesów wizjonerów, realizujących projekty, które już lub w przyszłości mogą zrewolucjonizować różne dziedziny życia. Wielu z nich swoje osiągniecia zaprezentuje podczas Forum przed potencjalnymi inwestorami.

Jednym z partnerów strategicznych wydarzenia jest bowiem Fundusz Assay – niezależny fundusz inwestycyjny z długoletnim doświadczeniem w obszarze doradztwa gospodarczego. Grupa działa w pionierskim na krajowym rynku modelu biznesowym, opartym na akwizycji i współprowadzeniu firm, realnie angażując się w budowanie sukcesów spółek ze swojego portfela.

Szczegóły na irforum.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*