Prezes Ewa Wiertelak
Prezes Ewa Wiertelak

MEDORA jako lider wśród odzieży medycznej będzie obchodziła niedługo 15 lecie swojego istnienia. Przez te wszystkie lata, najmocniejszą stroną firmy była jakość produkowanej odzieży na równi z jakością obsługi klienta. Najważniejszy dla marki zawsze był klient i jego cenny czas – aby zamawiając spersonalizowaną odzież nie czekał na nią w nieskończoność. Dlatego aby ułatwić dostęp do zamówień w 2018 roku firma uruchomiła sklep internetowy z zamówieniami online, które przyspieszyły proces realizacji zlecenia. Za sukcesem marki stoi wizjonerka, właścicielka i  Prezes Zarządu Medora Sp. z o.o. w osobie Pani Ewy Małgorzata Wiertelak. Jej motto brzmi ”jeśli kogoś interesują tylko pieniądze – nigdy nie będzie dobrym biznesmenem, ani dobrym politykiem”. Według Pani Ewy w życiu trzeba mieć pasję i odwagę ją realizować.

Moda w medycynie, to hasło  które kiedy ktoś słyszał myślał – że to jakiś żart. Jak dotąd żadna inna firma w Polsce nie spojrzała na lekarza od tej strony. Kitel to był zawsze po prostu kitel – służbowy uniform. Dzięki pewnej fantazji i odwadze biznesowej Pani Prezes Ewy Małgorzaty Wiertelak, po blisko 15 latach ta odzież stała się częścią modowego rynku. MEDORA jest dziś  liderem w projektowaniu zmian w podejściu do odzieży medycznej. Obecnie lekarze chcą wyglądać modnie, dlatego że  w trakcie dyżurów, w trakcie przyjmowania pacjentów to ich jedyny ubiór. Każdy z nich  w swojej pracy może wyrazić siebie za pomocą marynarki, apaszki czy spódnicy. Lekarze dotychczas nie mogli, bo byli w białych fartuchach. Od kilku lat mają już taką możliwość. Mogą mieć bluzę w dowolnym kolorze nawet z guzikami Svarowskiego. Od roku mogą kupić również odzież zaprojektowaną przy współpracy z Panią Ewą Minge, a od jesieni 2019 roku dostępne są również bransoletki Apart dla MEDORA.

O marce MEDORA

 Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. Jesienią 2018 roku wraz z projektantką Ewą Minge stworzyła kolekcję premium MEDORA by EVA MINGE, której premiera odbyła się 18 grudnia 2018 roku w salonie firmowym MEDORA w Warszawie.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz na profilu FB:  www.facebook.com/medoraofficial/

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Dębicka                                                        

Agencja PR – Commfort Group
k.debicka@commfort.pl
509 548 666

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*