konferencja z udziałem Igora Mroza

Agenda Forum Inteligentnego Rozwoju z każdą kolejną edycją porusza nowe obszary związane z innowacjami i wdrażaniem inteligentnych rozwiązań.
Podczas tegorocznego wydarzenia zaprosimy naszych Gości na sesję tematyczną “Odkrywamy to, co niewidzialne”. W trakcie tego wystąpienia zaproszeni prelegenci opowiedzą jak wygląda wdrażanie innowacji. Rozpoczynając od projektu zorientowanego na użytkownika, poprzez zarządzanie, budowanie wizerunku i marketing oraz wdrożeniem na rynek.

Jednym z prelegentów tego spotkania będzie Igor Mróz – Project Manager z powołania.Pierwszy duży projekt zrealizował w 2003 roku i od tego czasu pracował dla korporacji, MSP, startupów oraz VC w Polsce i za granicą. W 2016, kiedy po raz kolejny usłyszał “żeby projekt się nie opóźnił, wystarczy go dobrze zaplanować”, uznał że miarka się przebrała i założył własną markę szkoleniową o wiele mówiącej nazwie Zero Bullshit Management.

Goście wydarzenia będą mogli wysłuchać prelekcji Igora Mroza o przewrotnym tytule: “Dzień, w którym zrozumiałem dlaczego otaczają mnie sami idioci”.

5. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się pod patronatem honorowym Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*