Firmę Alplast z Kołobrzegu, działającą na polskim rynku już od 1994 roku, wyróżnia efektywne zarządzanie oraz dynamiczny rozwój, którego nie sposób porównać z innymi konkurencyjnymi podmiotami. Drobiazgowa obserwacja rynku oraz precyzyjna reakcja na zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie, leżą u podstaw sukcesu tego przedsiębiorstwa. Oferta Alpast obejmuje szeroki wachlarz profesjonalnych usług informatycznych, dedykowanych m.in. szkołom jak i samorządom. Co ważne, wysoka elastyczność działania pozwala firmie nieustannie rozszerzać zakres swojej działalności, wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym.

Jednym z ostatnich efektów wieloletniego doświadczenia zgranego zespołu oraz wypracowanych przez lata procedur, jest oferta urządzeń do dezynfekcji rąk. Flagowym projektem w tej grupie produktowej firmy jest bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk. Produkt ten w całości wykonany przez polskiego producenta, wytwarzany zgodnie z normami ISO, jest idealnym rozwiązaniem do użytku w miejscach publicznych, m.in. w urzędach, szkołach, przychodniach, szpitalach, placówkach opiekuńczych a także żłobkach i przedszkolach. Dezynfekcja rąk odbywa się bezdotykowo, co zapewnia większą higienę oraz bezpieczeństwo. Zasada działania jest bardzo prosta. Wewnętrzny układ elektroniczny wykrywa ruch dłoni a podajnik dozuje odpowiednią ilość płynu do dezynfekcji. Co więcej, układ elektroniczny nie reaguje na światło, co zapewnia odpowiednie działanie zarówno w dzień, jak i w nocy. Możliwości jakie oferuje Alplast jest znacznie więcej. Jednoczesna dezynfekcja obu dłoni, dowolność umieszczenia stacji zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz, stabilna konstrukcja czy możliwość personalizacji produktu, to tylko niektóre walory i korzyści, jakie oferuje ten polski producent.

Oferta Alplast jest bardzo szeroka i obejmuje także inne formaty urządzeń do dezynfekcji. Łokciowy dozownik na płyn czy też bezdotykowy dozownik wiszący to narzędzia, które świetnie sprawdzą się w np. centrach handlowych, hotelach lub restauracjach. Szczegółowo z ofertą można zapoznać się na chemia.alplast.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*