Przedstawiamy Wam Partnerów Głównych 5. Forum Inteligentnego Rozwoju.

WPT – Wrocławski Park Technologiczny to największa w Polsce instytucja otoczenia biznesu tego typu, pod kątem liczby firm działających na jej terenie. Ich różnorodność jest dowodem na to, że oferta WPT jest dostosowana do potrzeb biznesu różnego typu, działającego w każdej skali. Wrocławski Park Technologiczny położony jest w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części Wrocławia. Bez wątpienia jest to dogodna pod kątem logistycznym lokalizacja dla rozwoju biznesu. Historia Parku sięga 1996 roku. Wówczas, przedstawiciele środowisk naukowych, biznesu, instytucji finansowych, samorządu oraz agencji rządowych spotkali się na konferencji poświęconej idei parków technologicznych. Została ona zainicjowana przez Urząd Miejski Wrocławia, Dolnośląską Izbę Gospodarczą oraz Fundację Rozwoju Politechniki Wrocławskiej.

AMICA – to największy polski producent sprzętu AGD. Od ponad 70 lat nasze urządzenia pomagają w codziennych kuchennych obowiązkach tysiącom osób nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Grupa Amica jest obecna w ponad 60 krajach, a każdego roku fabrykę opuszcza ponad półtora miliona urządzeń AGD, które pokonują setki kilometrów, aby dotrzeć do celu.Już ponad 500 milionów konsumentów na świecie korzysta z produktów firmy AMICA.

Rail-Mil Computers Sp. z o.o. Sp. k. jest polską firmą działającą w obszarze elektroniki i automatyki przemysłowej. Firma skupia się na oferowaniu kompletnych, innowacyjnych rozwiązań opartych na sprzęcie własnej produkcji lub zakupionym od renomowanych zagranicznych partnerów. Doświadczenie właścicieli oparte o wieloletnią pracę przy opracowywaniu i wdrażaniu projektów kolejowych i wojskowych, w sposób naturalny kieruje działania firmy na te segmenty rynku.

Gratulujemy wyboru naszego wydarzenia. Cieszymy się, że promujecie i wspieracie polską gospodarkę!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*