Tym razem przedstawiamy Wam Partnerów Strategicznych 5. Forum Inteligentnego Rozwoju! Cieszymy się, że jesteście z nami w jednej drużynie!

FANUC – siłą marki jest przede wszystkim specjalistyczna wiedza i nowoczesna technologia. Wysokie nakłady finansowe na badania i rozwój od zawsze idą w parze z wysiłkami na rzecz odpowiedzialnego rozwoju ludzkiej społeczności. To światowy lider technologii CNC oraz robotyki, który od 1956r. oferuje producentom niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot.

Grupa PGO – jest polskim liderem produkcji odlewów i odkuwek dla przemysłu. Nasze zakłady produkcyjne pracują nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat, a początki kuźni GLINIK sięgają 1883 roku. Odlewnia Żeliwa Śrem jest jedną z największych odlewni żeliwa w Polsce. Należy do Grupy PGO będącej największą grupą przemysłową specjalizującą się w produkcji odlewów i odkuwek w kraju.

Specjalnością Odlewni Żeliwa “Śrem” S.A. jest produkcja oraz obróbka odlewów, wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym, energetycznym i maszynowym. Odlewy wykonywane są z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego o wadze do 30 ton. Wśród szerokiej gamy produktów znaleźć można między innymi bloki silników, bębny hamulcowe, przeciwwagi, tuleje, kołnierze, obudowy przekładni.

Dziękujemy za zaufanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*