W czasach globalizacji to umiejętność komunikacji i promocji własnej osoby, ale też naszych przedsięwzięć, pomysłów i dotychczasowych osiągnięć często przeważa o sukcesie realizowanego projektu. Jest to niezmiernie ważny, a jednak niestety często lekceważony i pomijany aspekt.

Wielki wpływ na standard naszego życia społeczno-gospodarczego i bezpieczeństwa zdrowia, mają projekty prowadzone przez naukowców i przedsiębiorców-wizjonerów. Dzisiaj widać to najlepiej.W przestrzeni publicznej utarło się przez lata przekonanie, że innowacje, które zmieniają nasze życie po prostu są – bez refleksji nad ich źródłem.

Mało kto zwraca, czy też zwracał wcześniej uwagę, na pracę realizowane przez wybitnych polskich innowatorów jeszcze w czasie trwania projektów – jeszcze na etapie badań początkowych i prób oraz testów wykonanych, aby zwiększyć szanse na praktyczne wykorzystanie efektu finalnego projektów w przestrzeni gospodarczej, w konkretnych dziedzinach – również tych najbardziej istotnych z punktu widzenia naszego życia i zdrowia.

Przywiązujemy ogromną wagę do powstawania innowacji. Koncentrujemy się na trudnej i wyboistej drodze, jaką musi przejść innowator, by wprowadzić nowatorski produkt lub usługę na rynek. Odkrywamy to, co dla wielu jeszcze wydaje się niewidzialne. Odkryj również nas i razem zagrajmy o naszą wspólną przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*