Centrum Inteligentnego Rozwoju dołącza do pilotażowego programu Odznaka+System Odznaka + jest aplikacja działającą w przeglądarce internetowej. Umożliwia wydawanie, etapowe gromadzenie, przechowywanie i udostępnianie cyfrowych poświadczeń w standardzie Open Badges oraz zabezpieczonych cyfrowo certyfikatów pdf.

System umożliwia cyfrowe poświadczenie osiągnięć, kwalifikacji, pojedynczych efektów uczenia się i ich zestawów lub uczestnictwa w jakimś wydarzeniu. Muszą one spełnić kluczowy warunek – mieć jasno określone kryteria przyznawania.

Czym jest open badges? To innowacyjny, międzynarodowy standard umożliwiający cyfrowe poświadczenie zweryfikowanych osiągnięć, umiejętności czy kompetencji. Wykorzystuje atrakcyjną formę cyfrowych odznak z zakodowanymi i zabezpieczonymi informacjami, niezbędnymi do identyfikacji i weryfikacji tego, za co otrzymano daną odznakę, kto ją otrzymał i przez kogo została wydana.

Cieszymy się na współpracę przy tak innowacyjnym projekcie.Już niebawem Laureaci Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju otrzymają pierwsze odznaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj