Globalna gospodarka została rozchwiana przez wstrząsy, takie jak: pandemia COVID-19, wojna na Ukrainie, czy zmiany klimatu. Przez wiele nadchodzących lat zmienność rynku będzie bardzo wysoka, a co za tym idzie wymagać będzie od firm maksymalnej elastyczności zarówno w budowaniu łańcuchów dostaw, jak również planowaniu produkcji. Na rynku będą wygrywać te firmy, które umiejętnie dostosują się do zmiennych warunków i będą potrafiły je wykorzystać do realizacji własnych strategii biznesowych. Jednak sukces tych firm nie będzie możliwy bez przeprowadzenia cyfrowej transformacji, wdrożenia odpowiednich narzędzi oraz technologii IT z SI na czele.

DSR S.A. to sprawdzony partner technologiczny, który wspiera cyfrową transformację swoich Klientów, dostarczając produkty AI 4FACTORY, będące rozwiązaniem dla wszystkich, chcących efektywniej produkować. Oparte na doświadczeniu ekspertów, stanowiące alternatywę dla wielkich inwestycji. Pozwalające uzyskać inteligentne rekomendacje zmian poprzez przetwarzanie gromadzonych danych z zastosowaniem SI, dostępnej teraz dla firm produkcyjnych.

Wdrożenie odpowiednich możliwości SI, połączonych z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w obszarze planowania produkcji, w tym Algorytmy Ewolucyjne, pozwoli na głęboką analizę danych i reakcję na wszelkie zaburzenia oraz zmiany w procesach produkcyjnych, w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Da to możliwość zespołom operacyjnym firm, zachować równowagę pomiędzy wydajnością, a odpornością procesów na zmiany otoczenia. Firmy będą mogły tak dostosować swoje plany produkcyjne by optymalnie zbilansować ryzyka i korzyści. W ten sposób DSR S.A. dostarczy producentom narzędzia, które pozwolą im przetrwać i uodpornić się na zmienność otoczenia oraz staną się kluczowym czynnikiem ich sukcesu rynkowego.

Więcej o DSR: https://www.dsr.com.pl

Sławomir Lasota 

Senior Innovation&Project Manager w DSR S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj