Czas na pierwszą listę Laureatów – Forum Inteligentnego Rozwoju 2021

0
412

PONIŻEJ PREZENTUJEMY LAUREATÓW POLSKIEJ NAGRODY INTELIGENTNEGO ROZWOJU, A TAKŻE ODZNACZENIA ZASŁUŻONY DLA INTELIGENTNEGO ROZWOJU.

KATEGORIE;

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE I BADANIA PRZYSZŁOŚCI;

  1. P.P.H.U. POLIMERPRO S.C.
  2. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE DR HAB. KONRAD MICHAŁ DYBOWSKI, PROF. UCZELNI.
  3. FIRMA DENTRUM CLINIC
  4. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE DR HAB. INŻ. MAŁGORZATA SZCZEPANEK, PROF. UCZELNI
  5. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE DR HAB. ELŻBIETA GUMIENNA–KONTECKA, PROF. UWR.
  6. DR INŻ. ADAM MASŁOŃ. PROF. PRZ
  7. CRYSTAL SP. Z O.O.
  8. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE PROF. DR HAB. HALINA KRAWIEC
  9. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE DR HAB. AGNIESZKA LUDWIKÓW, PROF. UAM.
  10. POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA
  11. POZNAŃSKA HODOWLA ROŚLIN SP. Z O.O.
  12. PRONAR SP. Z O.O
  13. DBR77 ROBOTICS SP. Z O.O.
  14. UNIWERSYTET MORSKI  W GDYNI
  15. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE PROF. DR HAB. JOLANTA DORSZEWSKA
  16. RAFAKO S.A.
  17. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE PROF. DR HAB. INŻ. BARTŁOMIEJ MAZELA
  18. HYDROSAFEGUARD SPÓŁKA AKCYJNA
  19. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE PROF. DR HAB. INŻ. URSZULA NARKIEWICZ
  20. PIKRALIDA SP. Z O.O
  21. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE DR HAB. ALEKSANDRA KOLANO-BURIAN
  22. PRZETWÓRNIA GIL SP. Z O.O.
  23. ZESPÓŁ BADAWCZY, KTÓRYM KIERUJE PŁK DR HAB. INŻ. JACEK WOJTAS, PROF. WAT
  24. HEICHE POLSKA SP. Z O.O.
  25. SDNCENTER SP. Z O.O.

WSPIERANIE INNOWACYJNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI GOSPODARKI;

  1. INSTYTUT BADAŃ EDUKACYJNYCH
  2. PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI
  3. POLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

INNOWACYJNA DIGITALIZACJA I UDOSTĘPNIANIE DANYCH;

  1. WIELKOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W POZNANIU
  2. FPD SP. Z O.O.
  3. PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY – PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY

INWESTYCJA PRZYSZŁOŚCI;

  1. YELLOW HOUSE ENGLISH S.A.
  2. QUIB CONSTRUCTIONS SP. Z O.O.
  3. UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI – COLLEGIUM MEDICUM

JEDNOSTKA NAUKOWA PRZYSZŁOŚCI;

  1. INSTYTUT GOSPODARKI SUROWCAMI MINERALNYMI I ENERGIĄ PAN

ODZNACZENIA “ZASŁUŻONY DLA INTELIGENTNEGO ROZWOJU” 2021;

  1. KOŁO NAUKOWE SUMOMASTERS
  2. DR INŻ. RAFAŁ GRĄDZKI
  3. PROF. DR HAB. INŻ. WOJCIECH FRANUS
  4. PROF. DR HAB. EWA BULSKA
  5. DR MARTA MARCZAK-GRZESIK
  6. DR INŻ. RAFAŁ ZYBAŁA
  7. DR HAB. INŻ. TOMASZ NASIŁOWSKI, PREZES INPHOTECH SPÓŁKA Z O.O.
  8. WROCŁAWSKI PARK TECHNOLOGICZNY WE WROCŁAWIU
  9. PROF. DR HAB. EUGENIUSZ ZYCH
  10. DR HAB. INŻ. PRZEMYSŁAW DATA, PROF. PŚ.
  11. DR INŻ. KATARZYNA BIALIK-WĄS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj