Dnia 21 października o godzinie 9:30 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce rozpocznie się Forum Inteligentnego Rozwoju. Jest to ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest budowanie ścisłych relacji między światem nauki, biznesu i samorządów. W czasie Forum odbędzie się debata poświęcona innowacyjnej gospodarce i inteligentnemu rozwojowi, a także największym wyzwaniom stojącym przed polską gospodarką w najbliższych latach.

Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce to jeden z najnowocześniejszych obiektów biznesowych w Polsce. – Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie w biznesowym sercu naszego regionu będzie miało miejsce tak istotne dla rozwoju polskiej gospodarki wydarzenie. Szczególnie, że idea Forum Inteligentnego Rozwoju bardzo mocno pokrywa się z misją CWK, czyli promowaniem sfery biznesowej i jej korelacji z nauką i  sztuką – mówi Agata Brożek, dyrektor marketingu i sprzedaży CWK w Jasionce.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję do wzięcia udziału w wielu branżowych panelach dyskusyjnych, szkoleniach i prezentacjach. Do dyskusji panelowych zostali zaproszeni między innymi przedstawiciele Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, instytucji pośredniczących w przekazywaniu pieniędzy unijnych, a także eksperci d.s. gospodarki, prawa i środków europejskich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie irforum.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj