Wyobraźmy sobie, że na ulicy podchodzi do nas obcy człowiek. Po chwili rozmowy podaje nam PIN do naszej karty płatniczej, albo ze szczegółami opowiada o naszym najskrytszym marzeniu. Tak działają mentaliści, którzy dzięki swoim zdolnościom potrafią przeniknąć do cudzego umysłu.

 Jednym z nich jest Łukasz Płoszajski, znany aktor serialowy i teatralny. W autorskim programie „Haker Umysłu” na portalu Youtube zaprezentował m.in. zdolności dzięki którym poznał najskrytsze myśli obcej osoby, odgadł numery PIN kart płatniczych spotkanych na ulicy osób czy przeniknął do umysłu Doroty Wellman, dziennikarki i prezenterki.

 Łukasz Płoszajski wystąpi ze swoim show podczas Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017, która zwieńczy pierwszy dzień II Forum Inteligentnego Rozwoju. Początek Gali o godz. 18.15 23 października 2017 r., G2A Arena, Rzeszów-Jasionka).

 Jak robi to Łukasz Płoszajski? Zapraszamy na jego kanał na Youtubie – https://www.youtube.com/user/PloszajskiOfficial/videos – oraz na II Forum Inteligentnego Rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj