To miejsce z bogatą historią i planami na przyszłość – stale nie przestaje zaskakiwać swoimi możliwościami. Bogata oferta Hotelu Arłamów sprawia, że obiekt każdego roku odwiedzają setki tysięcy osób, niezależnie od pory roku.

Historia Hotelu Arłamów sięga lat 60. minionego wieku. Obiekt był świadkiem wielu przełomowych wydarzeń. Pełnił funkcję zamkniętego ośrodka dla ówczesnych elit politycznych, był także miejscem internowania Lecha Wałęsy. Dziś hotel to jednak turystyczna perła na mapie Polski – to swoisty synonim błogiego wypoczynku.

Wszystko to za sprawą bogatej oferty, dzięki której każdy może znaleźć coś dla siebie. Hotel posiada infrastrukturę, dającą możliwość uprawiania 33 dyscyplin sportowych. Goście mogą liczyć także na pełen relaks, m.in. w strefie SPA czy za sprawą kąpieli leśnych.

Hotel Arłamów jest otwarty również na świat biznesu. Nowoczesne zaplecze konferencyjne czy możliwość organizacji atrakcyjnych form wyjazdów integracyjnych to tylko jeden z elementów, który oferuje kompleks. To także doroczne wydarzenie Arłamów Business Challenge, w którym od lat uczestniczą przedstawiciele największych firm i korporacji z całej Polski.

Za Hotelem Arłamów przemawia wiele atutów. Jednym z nich bez wątpienia jest usytuowanie w sąsiedztwie urokliwych Bieszczad, co sprawia, że goście chętnie wracają do tego wyjątkowego miejsca, poznając przy tym nieodkryte dotychczas atrakcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj