Od ponad 30 lat  Meritus wyznacza nowe trendy w rozwoju systemów informatycznych. Spółka jest zaufanym partnerem dla setek firm z różnych branż m.in. e-commerce, logistyki, retail, finansów czy księgowości.

Prezes firmy Mateusz Kalinowski jest liderem, który zaangażowaniem i wizjonerskim podejściem wyróżnia się na tle światowej konkurencji. Swoim podejściem szuka nowoczesnych rozwiązań oraz nowego oblicza rynku. To fundament dla gospodarki i społeczeństwa.

Firma rozwija własne oprogramowanie dla logistyki i posiada dwa produkty: pinquark.com (WMS i TMS) oraz geotrainai.com. Duży nacisk kładziony jest na automatyzację rozwiązań poprzez implementowanie mechanizmów sztucznej inteligencji, które są doceniane przez międzynarodową naukową społeczność (wyróżnienie na konferencji HICSS na Hawajach).

Pinquark to innowacyjny i inteligentny system do zarzadzania magazynami, terminalami czy procesami produkcyjnymi, przeznaczony do kontrolowania wszystkich kluczowych procesów oraz automatyzacji najważniejszych działań, podkreśla Mateusz Kalinowski, prezes firmy.

Pinquark jest także rozbudowany o dodatkowe rozwiązania, jak zaawansowane autorskie technologicznie czujniki wykorzystujące technologie UWB zwiększające dokładność pomiaru danych przesyłanych do systemu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii działających w czasie rzeczywistym, bieżącym wykorzystaniu szczegółowych danych o procesach magazynowych i wyników analiz branża transportowa, produkcyjna, może zautomatyzować kluczowe procesy operacyjne w firmie, znacznie usprawnić działania logistyczne czy optymalizować łańcuch dostaw, dodaje prezes Kalinowski.

Połączenie nowoczesnych technologii pozwala na szybsze dostosowanie się firm do zmieniających się potrzeb rynku, zwiększenie efektywności i redukcję kosztów, co przekłada się na poprawę jakości obsługi klientów i w konsekwencji zwiększenie konkurencyjności na rynku.

https://meritus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj