Warszawska spółka JM-TRONIC chce wyjść naprzeciw wymaganiom klientów i kierunkom rozwoju sieci dystrybucji energii. Postanowiła wprowadzić do swojej oferty innowacyjne i niezawodne produkty oparte na najnowocześniejszych technologiach.

Proponowane urządzenia współpracują z systemami zarządzania siecią energetyczną i określane są mianem „Smart Grid”.

Przedsiębiorstwo główny nacisk na automatyzację procesów w celu zarządzania sieciami przesyłowymi. Wszystko odbywa się przy pomocy punktów łączeniowych oraz pomiarowo–kontrolnych, które są rozproszone w infrastrukturze energetycznej.

Jednym z elementów realizowanych przez producenta urządzeń dla energetyki zawodowej i przemysłowej jest opracowanie systemu cyfrowych rozdzielnic SN typu MultiCell-E, który wykorzystuje inteligentne aparaty umożliwiające komunikację cyfrową.

Infrastruktura dystrybucyjna oparta na rozwiązaniach wdrożonych w MultiCell-E będzie kompatybilna z rozwiązaniami konwencjonalnymi, a przy tym stworzy rozwiązanie systemowe, które spełni coraz bardziej restrykcyjne parametry związane z jakością dostaw energii elektrycznej.

Efektem projektu realizowanego przez JM-TRONIC będzie bezobsługowa, cyfrowa rozdzielnica SN, której podzespoły umożliwią realizację funkcji zabezpieczeniowych, sterowniczych i automatyk autodiagnostycznych z wykorzystaniem łączy cyfrowych, lecz także szerokie możliwości w zakresie komunikacji.

Adrian Morel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj