Kobieta sukcesu w eko stylu

0
56
Beata Pawleska
Beata Pawleska

Wizerunek, to wyjątkowa cenna waluta, właściwie dobrana garderoba kapsułowa, to również oszczędność czasu, którego kobieta nigdy nie ma w nadmiarze, a dobre samopoczucie jest po prostu bezcenne. Na ten właśnie temat rozmawiamy z panią Beatą Pawelska, kreatorką stylu.

Co powinno definiować styl kobiety sukcesu?

– Kobieta sukcesu to kobieta elegancka, z klasą, z charakterem, świadomie wykorzystująca eko modę. Klasyka z odrobiną kreatywności dobrana tak, aby tworzona garderoba spełniała oczekiwania jest zawsze atrybutem nie tylko eleganckiej business woman. Właściwie wyselekcjonowany zestaw będzie ciągle unikalny, zachowując wszelkie zasady dress codu. Kiedy kobieta wygląda jak milion dolarów, podobnie się czuje, dlatego w eko garderobie tak ważna jest jakość, a nie ilość. 

Co zyskujemy stawiając na  eko modę?

Mając optymalnie dobraną garderobę kapsułową z wysokiej jakości ekologicznych materiałów, w każdym momencie jej właścicielka może założyć zestaw adekwatny do sytuacji, raz emanując klasą, innym razem czując się swobodnie i komfortowo. Jeśli chcesz uciec jak najdalej od tekstylnego kłębowiska fast fashion, oszczędzając mnóstwo czasu i… miejsca w swojej szafie, skonsultuj to ze stylistką. Ja zawsze służę swoją radą na FB pod szyldem Nova Viceversa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here