Redaktor „Rzecz o Innowacjach” Natalia Stępień rozmawia z właścicielką Akademii Shakti Justyną Połeć na temat m.in. kreowania marki osobistej z wykorzystaniem astrologii biznesu.

„Bogactwo jest stanem umysłu, a osiągniemy go, zachowując życiowy balans. Pragnę pomagać kobietom rozwinąć swe skrzydła i zbudować własną markę osobistą”mówi Justyna Połeć, właścicielka Akademii Shakti.

Czym jest astrologia biznesu i w jaki sposób pomaga nam w prowadzeniu marki osobistej?

Metoda ta polega na przestudiowaniu własnego kosmogramu, który odzwierciedla potencjał naszych predyspozycji i kompetencji zawodowych, które możemy wykorzystać, tworząc swój własny biznes. Kosmogram to pewnego rodzaju „kosmiczny odcisk palca”, który przedstawia ustawienie planet, znaków zodiaku i domów w momencie urodzenia danej osoby. Dzięki astrologii możemy zajrzeć w głąb siebie. Otrzymujemy przejrzystość naszych wyborów i działań. Astrologia to nauka coraz częściej wykorzystywana przez przedsiębiorców nie tylko za granicą, ale także w Polsce. Astrolodzy świadczący usługi dla biznesu analizują ułożenia gwiazd i innych ciał niebieskich po to, aby doradzać menedżerom m.in. w związku ze strategicznymi planami ich organizacji, rekrutacją oraz zarządzaniem personelem czy rozwojem firmy.

Co chciałaby Pani przekazać kobietom?

Jeśli czujesz, że jest dla Ciebie więcej przestrzeni do działań, to zaangażuj się, by tego dokonać. Nie bój się ryzyka – jeśli walczysz o swoje marzenia, to nie jest to ryzyko, a rozsądek. Największym problemem kobiet jest brak niezależności finansowej, brak wolności decyzji, czy paraliżująca niepewność przyszłości. Pragnę zbudować świadomość wśród kobiet, iż każdy niezależnie od kompetencji, czynników zewnętrznych lub przekonań może osiągnąć sukces i zamierzone cele. Pragniemy być szczęśliwi, aspirujemy na wyższe stanowiska, chcemy budować swoje firmy, tworzyć szczęśliwe relacje. Chcę pokazać, że dzięki pracy z podświadomością będziemy kreatorami naszej rzeczywistości. Zapraszam do mojego świata Akademii Shakti, gdzie znajdują się kursy i warsztaty, związane budowaniem biznesu online w zgodzie z kobiecą energią. Strategia rozwoju biznesu, praca ze swoimi emocjami, relacją z pieniędzmi, podświadomością oraz z ciałem, by czuć równowagę w rozwoju, pozwolą nam spojrzeć na siebie holistycznie oraz odzyskać spokój ciała i umysłu.

Jaki jest Pani przepis na sukces?

Trzeba być autentycznym i prawdziwym. Najważniejsze, by robić w życiu to, co się kocha, a sukces przyjdzie z czasem. Wchodząc na ścieżkę samorozwoju, ulepszamy każdą płaszczyznę naszego życia. Począwszy od życia prywatnego, sfery uczuciowej, a na stopie zawodowej skończywszy. Ważne jest, kim się otaczamy i czy nasz partner jest dla nas wsparciem. „Bądź swoim największym kibicem i inspiracją, weź odpowiedzialność za swoje życie”. Nie bójmy się odważnie marzyć, chcieć więcej i żyć lepiej. Nadeszła nowa era kobiecości, życia i myślenia, na który wszystkie możemy sobie pozwolić, pod warunkiem, że tego chcemy.

Natalia Stępień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj