Szkoła Lidera to stacjonarny, kompleksowy kurs szkoleniowy skierowany do kadry menadżerskiej wysokiego i średniego szczebla w branżach produkcyjnych lub usługowych wspierających produkcję.

To unikalny projekt w skali Polski. Każdy uczestnik przygotowuje, pod okiem mentorów Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, strategię transformacji swojego przedsiębiorstwa w kierunku firmy przyszłości. Siłą Szkoły Lidera jest jej program, który oparliśmy na praktyce. Pokazujemy technologię w miejscach, w których ona już działa i podpowiadamy jak biznesowo czerpać z niej największe korzyści. Nasi absolwenci jednoznacznie wskazują, jak dużą wartością było dla nich uczestnictwo w Szkole Lidera. Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji wszystkich, którzy chcą stać się liderami przemysłu przyszłości – mówi Piotr Lis, kierownik projektu Szkoła Lidera.

Celem projektu jest przygotowanie przedstawicieli krajowych przedsiębiorstw do skutecznego zaplanowania procesu transformacji cyfrowej firm w kierunku stosowania rozwiązań wzmacniających konkurencyjność w nowoczesnej gospodarce. Budujemy u menadżerów kompetencje do kreowania liderów cyfryzacji w ich firmach. Program dzieli się na moduły dotyczące biznesowych, organizacyjnych oraz technologicznych aspektów transformacji, dodaje Piotr Lis.

Udział w projekcie jest bezpłatny i ma formę wsparcia, które stanowi pomoc publiczną realizowaną w formule pomocy de minimis o intensywności 100%. W projekcie organizowanym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości wzięło udział do tej pory blisko 50 firm z całej Polski.

Udział w Szkole Lidera to szansa na wzmocnienie pozycji firmy na rynku oraz szczegółowe zapoznanie się z procesem transformacji, który staje się w dzisiejszych czasach nieodłącznym elementem rozwoju firm,  podsumowuje kierownik projektu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj