Solwena, lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania efektywnością energetyczną i zrównoważonego rozwoju, wdraża PERCEE®, zaawansowany system zarządzania energią, który transformuje gospodarkę energetyczną przedsiębiorstw. PERCEE® to system klasy BEMS, umożliwiający lepsze gospodarowanie różnymi energiami. Dzięki zaawansowanym algorytmom, integracji danych i automatyzacji, PERCEE® dostarcza dane w czasie rzeczywistym, umożliwiając firmom kontrolę nad zużyciem energii prowadząc wprost do oszczędności.

Niezwykłą cechą PERCEE® jest jego elastyczność i dostosowanie do unikalnych potrzeb każdego klienta, uwzględniając zmienne warunki cen energii i komfortu.

Solwena to nie tylko dostawca technologii; to partner oferujący wsparcie techniczne i doradztwo w redukcji zużycia energii oraz optymalizacji inwestycji, co jest istotne w obliczu transformacji energetycznej i rosnących cen energii.

Dzięki PERCEE® firmy osiągają znaczące oszczędności energii, często sięgające nawet 30%, co nie tylko zmniejsza koszty, ale także emisję CO2, wspierając działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Jak podkreśla Prezes Edwin Dudziak: „Solwena zdobyła wiele nagród, w tym pierwszą nagrodę za projekt Zarządzania energią dla 25 obiektów publicznych w Sopocie oraz tytuł Lidera Transformacji Energetycznej, a także nagrodę The Best of Industry 4.0 w kategorii „Technologia dla przemysłu.”

Michał Lasocki, Partner Funduszu EEC Ventures, którego Solwena jest spółką portfelową, podkreśla, że: „Solwena to odpowiedź na zmiany rynku energetycznego i legislacji w obszarze ESG. System PERCEE® wspiera średnie i duże przedsiębiorstwa w dążeniu do zrównoważonego rozwoju i efektywnego zarządzania energią oraz oczywiście redukcji kosztów związanych z cenami energii. Jako fundusz wiedzieliśmy, że potrzeby te będą motorem najbliższych działań i strategii przedsiębiorstw w dobie transformacji energetycznej”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj