Nowe malutkie dławiki są najniższymi spośród komponentów tego typu w formacie 0805. Cechują się dobrym tłumieniem szumów i fajną wydajnością, w tym niskim DCR.
Firma Coilcraft wypuściła nowe dławiki tłumiące szumy. Mowa tu o serii 0805USBN, dławikach typu „common-mode”. To co je ma cechować to min. bardzo małe wymiary. Całość ma 2 na 1.2 mm, a wysokość to niecały 1 mm. Są to więc najniższe dławiki na rynku, spośród tych dostępnych w obudowach typu 0805.

W trybie różnicowym pracować mogą z częstotliwościami do 6.5 GHz z 3 dB odcięciem. W trybie „common-mode”, mają osłabiać szumy do 35 dB, w bardzo szerokim zakresie częstotliwości, aż do wartości GHz’owych.

Zastosowaniem mają być głównie superszybkie interfejsy komunikacyjne, takie jak: USB 3.0, HDMI 2.0, HDBaseT, DisplayPort, DVI, itd. Nadadzą się też do pracy z LVDS czy USB Type C (spec 1.0).

Komponenty tej serii oferować mają bardzo małe DCR, o wartości od 0.11 do 0.63 mΩ. Obsługiwać mają prądy do 0.5 A. Nie straszne im też temperatury od -40 do 125 stopni Celsjusza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj