,,Pomogę Ci zamanifestować pragnienia oraz życie marzeń. Jeśli potrafisz marzyć, to potrafisz tego dokonać”. Magdalena Porada – mentorka prawa przyciągania w Manifestacja By Madlen.

Mówi Pani: ,,Nie uczę o prawie przyciągania, ani nie powielam mitów na temat manifestacji. Kieruję się przede wszystkim nauką”. W jaki sposób?

Moje działania oparte są na Prawie Manifestacji i zmianie przekonań oraz prawd powtarzanych nam od dzieciństwa. Łącząc działania wynikające z naszej podświadomości oraz wiedzę dotyczącą fizyki kwantowej, uczę jak zmienić te negatywne przekonania na pozytywne, jak pracować nad sobą i rozwijać się, aby osiągnąć założony cel. Manifestacja to nic innego jak urzeczywistnianie przekonań. Świat jest takim, jakim go widzimy. Wszystko wychodzi z naszego wnętrza, myśli. To my jesteśmy źródłem, a świat zewnętrzny jedynie dostosowuje się do naszych założeń.

Czym dokładnie jest Prawo Manifestacji?

Prawo Manifestacji to prawa fizyki kwantowej, mechaniki kwantowej, nauk związanych z fizyką oraz działanie umysłu złączone w jedno z uniwersalnych praw wszechświata, które w skrócie mówi o tym, że doświadczamy tego, co znajduje się w naszej podświadomości.  Oznacza to, iż wszystkie elementy takie jak nasze myśli, emocje, które odczuwamy, działania jakie podejmujemy na co dzień, a nawet to jaką osobą jesteśmy i w jaki sposób postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość, ma realny wpływ na nasze życie. Prawo Manifestacji ma solidne fundamenty w nauce. Wiąże się ono z fizyką kwantową i z przekonaniem, że cała nasza rzeczywistość materialna złożona jest z energii. Również nasze myśli, odczucia i przekonania tworzą pole elektromagnetyczne, dzięki czemu możemy wchodzić w interakcję z rzeczywistością.

Jak pokochać siebie, stworzyć dobrą relację z samą sobą?

Kluczowe jest znalezienie przyczyn braku samoakceptacji i sama chęć do zmiany. Dopiero z tego miejsca można podejmować kolejne kroki w celu stworzenia dobrej relacji z samym sobą. Najważniejsze jest uświadomienie sobie, iż mamy pełną kontrolę nad naszymi emocjami oraz lękami. Nie biorą się one bowiem znikąd, a wynikają z głęboko zakorzenionych przekonań, myśli bądź sytuacji, które aktualnie przeżywamy. Nie zmienia to jednak faktu, iż możemy przejąć nad nimi kontrolę poprzez uświadomienie sobie skąd się biorą, jakie jest ich źródło, co je potęguje oraz czy mają jakieś głębsze ukryte dno, a jeśli tak, to jak ono wygląda. Praca z mentorem opiera się na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Takim wsparciem jest również moja społeczność, która między sobą wymienia się spostrzeżeniami i doświadczeniami, które budują ich w dążeniu do celu. Mówiąc innym o tym, jakie marzenia chcielibyśmy spełnić, nabywamy większej motywacji, aby faktycznie podjąć realne działania w celu zrealizowania naszych pragnień.

Jaki jest Pani przepis na sukces?

To nic innego jak zmiana myślenia. Pozbycie się schematów i stereotypów na temat roli kobiety, czy mężczyzny. Jeśli chcesz się stać odpowiedzialnym twórcą swoich doświadczeń, musisz nauczyć się świadomie nimi kierować. Musisz uwierzyć, że udało ci się zaprogramować umysł w sposób, w którym twoja podświadomość robi wszystko, aby doprowadzić cię do określonego celu. Życie nie wartościuje Twoich pragnień. Tak jak zostało to wspomniane wcześniej – daje Ci więcej tego, na czym skupiasz swoje myśli i emocje.

Co chciałaby Pani przekazać innym?

Rozpoczynając swą wewnętrzną podróż, powinniśmy odnaleźć mentora, który z nami rezonuję. Następnie rozpoczniemy najpiękniejszą przygodę swojego życia i dowiemy się, jak działa manifestacja. To my jesteśmy kreatorami naszego życia, lecz jest to proces, który wymaga dużo pracy, jednak skoro ja przeszłam tą przemianę, to każdy może. Należy pamiętać, że zmiany nie zachodzą skokowo, tylko stopniowo, krok po kroku i wymagają czasu. Aby sięgnąć po nasze pragnienia, musimy wyjść ze strefy komfortu, przezwyciężyć lęk i zmienić swoje nawyki. Zmiana zaczyna się w naszym wnętrzu. Zapraszam do mojego świata!

https://manifestacjabymadlen.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj