Innowacyjne urządzenie medyczne BRASTER wkrótce trafi na polski rynek.

Plan zmierzający do wprowadzenia na rynek urządzenia Braster został publicznie przedstawiony w styczniu 2015 r. Z perspektywy czasu widać, że spółka realizuje wszystkie działania zgodnie z harmonogramem, co pozwala optymistycznie patrzeć na jej przyszłość.

Po październikowym debiucie na polskim rynku firma planuje rozpoczęcie ekspansji zagranicznej. Niedawno jej władze postanowiły przyspieszyć wejście na rynek amerykański — jeśli proces certyfikacji przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) pójdzie zgodnie z planem, może to nastąpić już w połowie 2017 r.

Pomyślne wprowadzenie nowego produktu medycznego wymaga uzyskania wcześniej akceptacji lekarzy. Muszą oni znać zasady działania, skuteczność i wyniki badań klinicznych urządzenia przed jego udostępnieniem pacjentkom.

Urządzenie Braster 2

Braster rozpoczął już intensywne działania informacyjne skierowane do międzynarodowego środowiska medycznego. W maju tego roku będzie obecny na prestiżowym 19 Światowym Kongresie Międzynarodowego Towarzystwa Chorób Piersi.

Kończą się też prace nad ustaleniem polityki cenowej. Spółka rozważa sprzedaż urządzenia Braster w formie abonamentu, co uczyni ofertę bardziej atrakcyjną i dostępną dla szerszego grona kobiet. Wspólnie z jedną z globalnych grup doradczych Braster analizuje potencjał poszczególnych rynków. Pozwoli to spółce ustalić harmonogram ekspansji. Kobiety kochają piękno. Kierując się tą myślą Braster zlecił design urządzenia holenderskiej firmie Pezy, która zaprojektowała wiele wyrobów czołowych producentów sprzętu. Efektem jest wygląd urządzenia zbierający wiele pozytywnych opinii.

Zakończyła się też budowa fabryki wyposażonej w specjalnie zaprojektowaną, w pełni innowacyjną linię do produkcji matryc ciekłokrystalicznych. Do końca maja zakończą się wszystkie testy i odbiory techniczne. Oba wydarzenia zapoczątkowały proces industrializacji, który finalnie pozwoli produkować nawet 500 tys. urządzeń rocznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj