Hotel Uniejów **** ecoActive&SPA oraz Hotel*** Browar Wiatr w Uniejowie są przykładem innowacyjnego podejścia w nowoczesnym hotelarstwie, które wykorzystują możliwości i atrybuty regionu łącząc je z doskonałą lokalizacją i komfortem pobytu.

Położenie Hotelu Uniejów**** ecoActive&Spa na terenie uzdrowiskowej gminy zlokalizowanej w centralnej części Polski umożliwia szybki oraz wygodny dojazd praktycznie z każdej części kraju. Dzięki temu jest on idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji czy wyjazdów integracyjnych. Jako nowoczesny obiekt z zapleczem konferencyjno — biznesowym Hotel Uniejów**** ecoActive&Spa może zaoferować cztery sale konferencyjne, pokój spotkań – VIP ROOM oraz 37 urokliwe i eleganckie pokoje. Uzdrowiskowy klimat regionu w połączeniu z doskonałymi warunkami pobytu, jakie oferuje hotel, gwarantują wysoki komfort wypoczynku każdego z gości. Hotel może poszczycić się również znakomitą kuchnią, łączącą nuty międzynarodowe, slowfoodowe oraz regionalne smaki.


Uniejów jest znanym uzdrowiskiem termalnym, charakter ten jest doskonale odzwierciedlony w ofercie
Hotel Uniejów **** ecoActive&SPA. Strefa Wellness i SPA stanowi bijące serce hotelu i najważniejszy aspekt jego oferty, czym idealnie wpisuje się w zdrowotną moc występujących tu wód termalnych. W stworzonej przestrzeni można wygodnie korzystać z sauny, niewielkiego basenu i jego hydrofunkcji czy drewnianych balii z wodą termalną, jak również poddać się kojącym zabiegom w gabinetach SPA. Sama strefa idealnie wkomponowuje się krajobraz regionu oraz hotelowy ogród. Umożliwia to gościom podziwianie z basenu i balii bogactwa otaczającej hotel przyrody. Dodatkowo w samym ogrodzie i na tarach umieszczono trzy całoroczne balie z wodą termalną bogatą w wiele właściwości leczniczych i kuracyjnych. W samych gabinetach SPA goście mogą oddać się w ręce wykwalifikowanych terapeutów w ramach kilkudziesięciu różnych zabiegów, autorskich rytuałów oraz masażów. Pobyt w Strefie Wellness i SPA nie tylko poprawi nasz wygląd, lecz również zafunduje ciału i duszy terapię, która z pewnością poprawi ich stan i kondycję.

Browarnicze tradycje regionu odzwierciedlone są w zlokalizowanym niedaleko Hotelu*** Uniejów ecoActive&Spa Hotelu*** Browar Wiatr w Uniejowie, stanowiącym uzupełnienie jego regionalnej oferty. Obiekt oferuje kilka rodzajów naturalnego, niepasteryzowanego i niefiltrowanego piwa, produkowanego na miejscu, opartego na tradycyjnej recepturze, które z pewnością zaspokoją gusta każdego smakosza. Hotel*** Browar Wiatr to również trzy kameralne sale konferencyjne oraz hotel z dwunastoma pokojami, z których każdy posiada prywatny ogród. W ofercie znaleźć można również stylowe pokoje z antresolami, których sypialnie umieszczono na piętrze z widokiem na ogród. Hotel*** Browar Wiatr w Uniejowie to również wspaniała oferta kulinarna przygotowywana w oparciu o regionalne składniki – jej smak w połączeniu z szeroką ofertą piw zapewnia niezapomniane doznania smakowe. Klimatyczne wnętrza Browaru Wiatr w połączeniu z doskonałą kuchnią i wyjątkowymi rzemieślniczymi piwami, urzekają swoich gości swoim charakterem od pierwszych chwil pobytu.

Sukces Hotelu Uniejów**** ecoActive&SPA oraz Hotelu*** Browar Wiatr w Uniejowie jest doskonałym przykładem wykorzystania atutów lokalizacji hotelu oraz walorów regionu, przełożonych na bogatą ofertę będącą odpowiedzią na potrzeby Gości. Jest to z pewnością kierunek, w którym winno podążać nowoczesne i innowacyjne hotelarstwo.

Michał Wiechoczek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj