Rzecz o Innowacjach Rzecz o Innowacjach to medium pierwszego wyboru dla innowatorów i świata nauki. Piszemy o innowacjach we wszystkich sektorach gospodarki, nauki i samorządu.

To narzędzie promocji najbardziej przyszłościowych badań B+R i innowacyjnych projektów realizowanych w Polsce. Portal i sekcja w najbardziej opiniotwórczych polskich tytułach powstała, aby pokazywać badania w sposób wyważony, a jednocześnie dostępny dla wszystkich ludzi. Nasza sekcja ukazuje się w magazynie Forbes oraz dziennikarz Puls Biznesu i Rzeczpospolita.

Publikowane materiały mają za zadanie wyeksponować wagę celów realizowanych projektów w kontekście potrzeb społecznych. Mają wzbudzać zainteresowania środowiska gospodarczego, w tym potencjalnych inwestorów. Naszym zadaniem jest pokazywać osiągnięcia polskich innowatorów, a tym samym wzmacniać ich markę, która bardzo wpływa na konkurencyjność na rynku.

Czytelnicy sekcji Rzecz o Innowacjach to atrakcyjna grupa docelowa, w której znajdują się osoby o szerokich horyzontach intelektualnych i zawodowych. Jest to głównie kadra zarządzająca wyższego i średniego szczebla, naukowcy, innowatorzy oraz osoby obejmujące stanowiska w samorządach i urzędach państwowych.

Odkryj z nami świat mediów.Zapraszamy do kontaktu z redakcją sekcji Rzecz o Innowacjach – redakcja@rzeczo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj