Korporacja VIP to nowoczesna firma z długoletnią tradycją, której najnowszy projekt ma znaczne szanse na zawojowanie rynku okiennego.

Firma we współpracy z naukowcami z Politechniki Rzeszowskiej opracowuje innowacyjny na skalę europejską projekt systemu okiennego TCP. Tworzona technologia pozwoli na eliminacje dotychczasowych problemów, jakie spotyka się na rynku okien.

Zastosowany izolacyjny kołnierz polimerowy pozwoli znacząco obniżyć stopień przenikania ciepła przegrody okiennej. Spółka ma również nadzieję, iż realizacja projektu pozwoli na wymierne zmniejszenie kosztów montażu okien o bardzo niskim poziomie przenikalności cieplnej. Rozwiązania te do tej pory wiązały się ze znacznymi kosztami montażowymi- projekt realizowany przez Korporację VIP pozwoli na znaczną redukcję wspomnianych kosztów. Obecnie spółka wykonuje zadania związane z zakupem urządzeń niezbędnych do uruchomienia produkcji nowego systemu okiennego TCP.

Korporacja VIP w swoim portfolio produktowym oferuje szereg nowoczesnych produktów w ramach stolarki PCV oraz aluminiowej z zastosowaniem najnowszych technologii, oraz wysokiej jakości wykończenia. Spółka w swojej bogatej ofercie produktowej posiada również rolety zewnętrzne oraz parapety.

Firma rozpoczęła działalność w 1991 r., jako producent okien i elementów przestrzennych PCV i aluminium. W tym okresie była jednym z nielicznych producentów w branży, który zdecydował się na produkcję okien i drzwi z PCV na podstawie zachodnich technologii. Długoletnia działalność oraz ukierunkowanie na nowoczesne rozwiązania zaowocowało szeregiem wyróżnień, oraz nagród, którymi spółka może się pochwalić. Przywiązanie do innowacji wpływa również na dobrą współpracę Korporacji VIP z Politechniką Rzeszowską- zarówno w ramach wspomnianego projektu, jak i bieżącej współpracy. Dzięki takiej strategii biznesowej możliwe stało się opracowanie innowacyjnego na skalę europejską systemu okiennego TCP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj