Spółdzielnia mieszkaniowa Lazurowa z Warszawy stała się poważną konkurencją dla deweloperów.

Dzieje się tak ze względu na nowatorskie zarządzanie, przekładające się na innowacyjne inwestycje.

Inteligentny rozwój spółdzielni dostrzegamy na osiedlu pierwszej inwestycji Spółdzielni Lazurowego Zakątka. Urządzony w nowoczesnym stylu budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym staje się idealnym miejscem do życia dla warszawiaków. Niewątpliwy urok przedsięwzięcia doceniają jednak nie tylko mieszkańcy, ale i niezależni eksperci, którzy upatrują w nim miana jednej z najlepszych pod względem architektonicznym inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

— Cechuje nas wysoki standard. Stosujemy materiały najwyższej jakości, rzadko wykorzystywane w budynkach wielorodzinnych — podkreśla Katarzyna Bednarek, koordynator ds. inwestycji w SM Lazurowa.

Spółdzielnia dalej realizuje działalność inwestycyjną, a Lazurowy Zakątek to niejedyne wyzwanie inwestycyjne i powód do dumy dla stołecznej spółdzielni.

Już pod koniec roku zakończy się budowa Lazurowych ogrodów. Kompleks czterech budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi wzbudził wielkie zainteresowanie i już w tym momencie wszystkie mieszkania mają swoich właścicieli.

— Wszystkie lokale sprzedaliśmy w bardzo szybkim czasie. To najlepszy dowód na naszą przewagę nad konkurencją — nie ukrywa zadowolenia Katarzyna Bednarek.

 

Przystań dla warszawiaków

Na horyzoncie pojawiła się już też kolejna inwestycja. Spółdzielnia przymierza się do stworzenia osiedla pod nazwą Lazurowa przystań. Obok budynków mieszkalnych powstanie punkt kulturalno-usługowy — placówka kultury z przychodnią i pomieszczeniami do rehabilitacji.

Nowocześnie zagospodarowane osiedle z pełną infrastrukturą, ze żłobkami, przedszkolami, szkołami, sklepami i przychodniami, to łakomy kąsek dla inwestorów.

— Dajemy argumenty, które bardzo cenią sobie warszawiacy. Proponujemy w jednym miejscu usługi niezbędne do życia — tłumaczy koordynator ds. inwestycji w SM Lazurowa.

Jak dodaje, na pewno wpływ na sukces inwestycyjny ma stosunek jakości usług do ceny, a Lazurowa doskonale dostosowała się do tego czynnika decydującego o konkurencyjności na rynku.

Na plus działa też zastosowanie energooszczędnego oświetlenia, które znacznie zmniejsza pobór energii. W niedalekiej przyszłości w planie znalazło się także zastosowanie paneli słonecznych

— Współpracujemy również z firmą specjalizującą się we wprowadzaniu inteligentnych rozwiązań w zakresie automatyki, więc możemy zagwarantować każdemu mieszkańcowi sterowanie elektroniczne jego czterech kątów — wylicza Katarzyna Bednarek.

 

Spółdzielnia dla mieszkańca

Warszawska spółdzielnia na każdym kroku udowadnia, że na pierwszym miejscu stawia człowieka. Prowadzi klub seniora, w którym starsza część osiedla integruje się ze sobą. Organizuje również zajęcia plastyczne dla dzieci. Praca przedstawicieli spółdzielni nie przechodzi bez echa. Doceniają ją mieszkańcy, ale i gremia przyznające nagrody.

— Wszystkie uzyskane wyróżnienia bardzo nas cieszą. Są niezwykle ważne. Utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą — mówi Katarzyna Bednarek Warszawska spółdzielnia, od momentu rozpoczęcia działalności w 2012 roku, stale stawia na zrównoważony rozwój.

— Na nasze osiedle wprowadziło się kilkaset mieszkańców, pojawiły sie nowe lokale usługowe, a zysk otrzymany z realizowanych inwestycji przeznaczamy na stałą modernizację posiadanych zasobów, jednocześnie biorąc pod uwagę opinie i potrzeby naszej społeczności — mówi Katarzyna Bednarek.

Mieszkańcy osiedla dostrzegają dbałość spółdzielni o szczegóły, wprowadzane udoskonalenia, zaangażowanie w wizerunek zewnętrzy oraz inwestycje realizowane dla ludzi. Zasoby SM Lazurowa to dobre i piękne miejsca do zamieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj