Mobilna linia przetwarzania odpadów komunalnych składająca się z jedenastu innowacyjnych maszyn wspomoże m.in. działania dotyczące ochrony środowiska.

Poprzez projekt współfinansowany ze środków europejskich Pronar Sp. z o.o. wprowadzi do oferty innowacyjne, zaawansowane techniczne, wydajne oraz wytrzymałe nowe rozdrabniacze, przerzucarkę kompostu, komorę sortowniczą, a także mobilne przenośniki taśmowe w czterech wariantach: MPT 24g, MPT 18g, MPT 15g oraz MPT 10.

Istotnym elementem tego innowacyjnego projektu jest także komora sortownicza z zabudowanymi separatorami optycznym i magnetycznym. Dzięki niej odpady będą efektywnie posortowane, po czym trafią do nowoczesnej prasy.

Wszystkie projekty są opracowywane w firmowym Wydziale Wdrożeń przy współpracy z nowoczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym wyposażonym w światowej klasy sprzęt i zatrudniającym najlepszych specjalistów. Wszelkie procesy badawcze prowadzone będą w nowo wybudowanej hali w Siemiatyczach. Wdrażanie nowych rozwiązań będzie bacznie nadzorowane podczas testów eksploatacyjnych, by mieć pewność, że każde z nich spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i efektywności.

Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz recyklingowych z 50-procentowym udziałem na polskim rynku. Jest także producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi, układów jezdnych, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych, oraz trzecim na świecie producentem kół tarczowych do maszyn wolnobieżnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj