Studenci są tu traktowani indywidualnie i mogą liczyć na pomoc ze strony pracowników Uczelni.

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku kształci studentów już od ponad dwóch dekad. Absolwenci Uczelni posiadają wiedzę, kwalifikacje oraz umiejętności do pracy w wielu branżach. Szkoła prowadzi obecnie nauczanie na kierunkach pedagogika i zarządzanie. Od nowego roku akademickiego pojawią się także nowe kierunki, między innymi praca socjalna i administracja.

– Nasza oferta kształcenia dostosowana jest do potrzeb zarówno krajowego jak i międzynarodowego rynku. To, co odróżnia nas od innych Uczelni to indywidualne podejście do każdego studenta, jest to dla nas bardzo istotne. Pomagamy im w różnych momentach, przeprowadzamy indywidualne rozmowy, gdy napotykają jakieś trudności. – podkreśla Prorektor ds. Promocji, Współpracy z Otoczeniem i Zagranicą – mgr Krystian Tafliński, MBA.

Programy studiów WSSE w Gdańsku tworzone są przy współpracy z doświadczonymi i uznanymi praktykami w wielu zakresach, pomagają w tym nie tylko nauczyciele akademiccy, ale też organizacje i osoby, które doradzają jak prowadzić innowacyjne nauczanie. 

Jako Uczelnia nie działamy na zasadach korporacji, bo liczy się dla nas każdy student. Nierzadko potrafimy wymienić naszych absolwentów z roku z imienia i nazwiska. Często dzielimy się między sobą poglądami oraz mamy regularny kontakt. – zauważa Rektor Tafliński.

Uczelnia realizuje także projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku Uczelnią Przyjazną”, dzięki któremu m. in. wyposaży budynek dla osób niepełnosprawnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj