Nastawienie na rozwój, elastyczność i nieustanny wysiłek obserwacji i wychodzenia naprzeciw potrzebom mieszkańców to cechy, które wyróżniają Spółdzielnię Mieszkaniową „Hutnik” w Sosnowcu na tle mnogości podobnych jednostek.

Założona w 1981r. Spółdzielnia z całą pewnością znajduje się w czołówce najprężniej działających tego typu firm w całym kraju. W ostatnich latach SM „Hutnik” dokonała wielu strategicznych zmian w sposobie zarządzania nieruchomościami. Sukcesywnie przeprowadzono szereg udogodnień i modernizacji mających na celu poprawę komfortu i jakości życia mieszkańców.

SM „Hutnik” to firma otwarcie patrząca w przyszłość i przyjazna środowisku, jednak najistotniejszym zadaniem Zarządu jest nie tylko dbałość o wspólne dobro mieszkańców, ale również poświęcenie uwagi bieżącym potrzebom każdego z nich. Efektem tego jest m. in. termomodernizacja budynków, wprowadzenie radiowego systemu pomiarowego monitorującego media oraz modernizacja wind w zasobach spółdzielni.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Zarząd realizuje program „Bezpieczne osiedle” polegający na wymianie domofonów, montażu monitoringu wizyjnego oraz doświetlenia najbardziej niebezpiecznych miejsc. Ponadto, SM „Hutnik” stara się uaktywnić mieszkańców, organizując im zajęcia kulturalne oraz akcje społeczne. Owocem takich działań jest przyznanie nagrody Wojewody Śląskiego dla osiedlowego klubu „Bakcyl”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj