Co decyduje dzisiaj o sukcesie eventu? Bardzo często wyznacznikiem udanej imprezy jest poziom techniczny imprezy, opierający się na innowacjach.

A taki zapewnia BVS Show Lighting. Firma ma bogate – 18-letnie – doświadczenie w obsłudze wydarzeń artystycznych pod kątem oświetlenia, nagłośnienia i multimediów.

Kto znajduje się w portfolio działalności? Najbardziej prestiżowe marki na świecie i największe media w Polsce – RedBull, Sheraton czy POLSAT, TVP i TVN.

Na czele organizacji stoi jej założyciel, Piotr Pawlak. Zdaniem prezesa BVS – znikoma rotacja zespołu pracowników i nowoczesny sprzęt jakim dysponują jego „ludzie” są czynnikami decydującymi o przewadze konkurencyjnej. Dzięki niej spółka osiągnęła wysoki poziom w branży i potrafi współpracować w zróżnicowanym rynku odbiorców ich usług.

Firma Piotra Pawlaka mocno stawia na nowe technologie. W ostatnim czasie zaproponowała we współpracy z Politechniką Warszawską moduł zasilający urządzeniami. Innowacyjność rozwiązania polega na wprowadzeniu technologii redukcji mocy urządzeń z poziomu sygnału DMX, gdzie każde urządzenie obsługujące daną imprezę można wyłączać z osobna lub według danej podgrupy.

Brzmi skomplikowanie? Wyjaśniając prościej – chodzi o zwiększenie efektywności urządzeń poprzez wydłużenie ich żywotności. A da się to osiągnąć przez sterownik kierujący aktywnością zasilania poszczególnych urządzeń według konkretnych potrzeb dla danej usługi.
Kolejny atuty technologii – zwiększenie jakości usługi poprzez zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Dlatego klient nie jest narażony na duże koszty w związku z organizowanym wydarzeniem.

Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom firma BVS Show Lighting staje się pionierem kierunku, w jakim idzie cała branża. – W stronę innowacji muszą podążać również producenci oświetlenia, aby podczas organizowania danych wydarzeń artystycznych mieć realny wpływ na całe środowisko w jakim przyszło nam żyć – podsumowuje prezes Pawlak.

Krystian Wnuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj