Innowatorzy, naukowcy, przedstawiciele świata biznesu i przemysłu, samorządowcy i przedstawiciele władz już po raz ósmy spotykają się na wydarzeniu, którego głównym celem jest promocja innowacyjności na wszystkich polach polskiej gospodarki. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 to to „unikalny kongres projektów przyszłości” poświęcony upowszechnianiu nowatorskich badań naukowych i innowacyjnych technologii, które mają dużą szansę na sukces rynkowy i polepszenie standardu i bezpieczeństwa naszego życia już teraz lub w ciągu najbliższych lat. Kongres służy nawiązywaniu trwałych relacji między przedsiębiorcami wizjonerami, wybitnymi polskimi naukowcami ukierunkowanymi w swym działaniu na współpracę z biznesem, inwestorami oraz samorządowcami stwarzającymi atrakcyjne warunki do lokowania biznesu w swoich regionach. Tegoroczna edycja Forum odbywa się pod hasłem „Współpraca na rzecz rozwoju – w obliczu wyzwań jutra”.

– Kongres to doskonała okazja, aby przed potencjalnymi parterami biznesowymi lub inwestorami zaprezentować rokujące wynika badań i innowacji, które mają duży potencjał wdrożeniowy. Tak promujemy już od 2016 roku setki nowatorskich przedsięwzięć – mówi Damian Baran, Dyrektor Generalny Centrum Inteligentnego Rozwoju – głównego organizatora Forum Inteligentnego Rozwoju.

Zwieńczeniem 8 Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2023 będzie Gala Nagród Forum Inteligentnego Rozwoju, na której rozdane zostaną po raz kolejny statuetki i certyfikaty „Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju”, Nagrody „Naukowiec Przyszłości”, a także uhonorowani zostaną także laureaci „Marki Przyszłości” i nagrody „R&D Impact”.

Kongres odbywa się w Uniejowie – najmłodszej w Polsce miejscowości uzdrowiskowej, mogącej poszczycić się unikalnymi na skalę kraju źródłami geotermalnymi.

Więcej informacji o Forum na stronie: https://irforum.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj