Cechą wyróżniającą firmę StructView jest kładzenie nacisku na zrozumiałą prezentację danych przestrzennych i kontakt z klientem. Realizowany przez spółkę projekt „ESTATE – Rozwój oprogramowania wspomagającego sprzedaż inwestycji deweloperskich” pozwala lepiej, szybciej i atrakcyjniej wizualnie komercjalizować inwestycje deweloperskie.

Jak mówi sam CPO, Sebastian Deditius kluczem do efektywnej współpracy z deweloperem, kolejnej funkcji oprogramowania ESTATE – planowaniu komercjalizacji, jest opracowanie techniczne danych przestrzennych tak, by klient mógł przede wszystkim zobaczyć wizualizację projektu, a dopiero później przejść do finalizacji zamysłu.

Ma to zastosowanie przede wszystkim w zakresie wizualizacji błędów projektowych i wskazuje deweloperowi elementy, które podczas samej realizacji mogłyby stanowić ryzyko i zagrażać powodzeniu danej inwestycji – akcentuje Sebastian Deditius.

Specjalistyczne oprogramowanie jest nieustannie rozwijane i już teraz oprócz kontroli projektowej może również wizualizować inwestycję pod kątem zarządzania, a zatem np. w oparciu o dane parametry pokazać np. zużycie energii czy ciepła.

Projekt „ESTATE” to jednak dopiero przedsionek możliwości rozwojowych firmy, której głównym celem jest rozszerzanie i wzbogacanie oprogramowania o kolejne funkcje. Właśnie taki zamysł przyświecał programistom, gdy powoływali oprogramowanie „CITY”, wspomagające funkcjonowanie i prezentację zagospodarowania przestrzeni miejskiej.

Już w tej chwili rozwiązania wypracowane przez StructView są szeroko stosowane, chociażby w takich miastach jak Warszawa, Gdynia czy Sopot, ale jak mówi Sebastian Deditius, projekt CITY, który realizuje firma nie jest projektem, którego rozwój zostanie całkowicie sfinalizowany, ponieważ nieustanny rozwój i poszerzanie wachlarza możliwości oferowanych klientowi jest powołaniem i główną powinnością każdego z pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj