Wejdź z nami w świat podcastu #2

Sport kojarzy nam się z pasją, emocjami, a także rywalizacją, sport uczy o wygrywaniu i przegrywaniu. Czy innowacyjność idzie z nim w parze?

Każdy, kto traktuje sport poważnie powinien dążyć do jak najlepszej sprawności, to ona stanowi fundament każdego zawodnika. Zdolności motoryczne to podstawowe komponenty, które powinny być rozwijane przez wszystkich sportowców, dlatego najwięcej uwagi warto poświęcić właśnie im.

Jak w każdy piątek, czas na kolejny WE LOVE R&D podcast!

Mobile LAB Trainer to innowacyjny system służący opracowaniu efektywnych planów treningowych opartych o analizę motoryki oraz błędów popełnianych przez zawodnika piłkarskiego podczas treningu.

Na system MOBILE LAB TRAINER składają się m.in. urządzenia fitlight Trainer, zestaw kamer rejestrujących poprawność ruchu, czy algorytm opisu ruchu.

Istotnym elementem jest analiza pozyskanych danych pod kątem opracowania jednostek treningowych uwzględniających dodatkowe kryteria tj. waga, wiek, płeć, dyscypliny sportowe.

Gościem Sebastiana Wacha jest Marek Siatrak, pomysłodawca i Prezes Zarządu Mobile Lab Trainer Sp. z o.o.nowoczesnego start-up, którego misją jest wspieranie klubów, trenerów i zawodników na najwyższym poziomie szkolenia, poprzez nowoczesne narzędzia analityczne w celu rozwoju indywidualnego zawodnika piłkarskiego. Autor projektu B+R „MOBILELAB-TRAINER”.

Oczywiście nie zabraknie stałych pytań związanych z kampanią We Love R&D.

Firmą odpowiedzialną za realizację podcastów jest R&D PROMOTION, we współpracy z Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Zapraszamy do subskrybowania naszego soundclouda. Do usłyszenia.

link do #odc.2 znajduje się poniżej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*