Polska jest obecnie jednym z wiodących krajów europejskich, gdzie dokonuje się cyfrowa rewolucja. Zmiany przyspieszone zostały przez pandemię COVID-19, która spowodowała szerokie zainteresowanie cyfryzacją w wielu aspektach życia, na co dowodem są zachowania społeczne.

Kobieta to symbol mądrości i pewności siebie. Bardzo łatwo przychodzi jej godzenie ważnych, życiowych obowiązków, a słowo sukces nie jest jej obce. Kobiety często nie zdają sobie sprawy z wielkości siły, z jaką wpływają na mężczyzn.

Jak w każdy piątek, czas na kolejny WE LOVE R&D podcast!

Gościem Sebastiana Wacha jest dr Dorota Bachman – członek zarządu fundacji KOBIETY E-BIZNESU. Porozmawiamy m.in. o autorskim programie edukacyjno – rozwojowym TOP WOMEN. Powstał on w celu wsparcia kobiet w rozwoju i przekwalifikowaniu zawodowym. Stworzony jest, by dostarczać wiedzę i wzmacniać kompetencję płci pięknej w prowadzeniu biznesu w Internecie.

KOBIETY E-BIZNESU to Fundacja, która chce podnieść skuteczność kobiet w konkurencyjnym otoczeniu biznesowym i edukować je w zakresie najnowszych technik prowadzenia biznesu online.

Oczywiście nie zabraknie stałych pytań związanych z kampanią We Love R&D.

Firmą odpowiedzialną za realizację podcastów jest R&D PROMOTION, we współpracy z Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Zapraszamy do subskrybowania naszego soundclouda. Do usłyszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wprowadź swoje imię

*