czwartek, 8 grudnia, 2022
Skontaktuj się!

Wydania w Pulsie Biznesu

Puls Biznesu to ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy, prezentujący najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Jako jedyny dziennik w 100 % koncentruje się na tematyce biznesowej, czytany przez ok. 100 tys. osób, czołowych postaci polskiego biznesu – jest cennym narzędziem w ich rękach. Puls Biznesu to gazeta nr 1 wśród inwestorów według Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2015, przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Wydania w Rzeczpospolitej

Dziennik „Rzeczpospolita” to wielokrotny zwycięzca rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W roku 2014 gazeta została uznana za najbardziej opiniotwórcze medium dekady. „Rzeczpospolita” jest liderem sprzedaży ogółem w grupie tytułów o profilu gospodarczym. Tytuł zajmuje także pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży wydań elektronicznych prasy w Polsce. Jako jedyny tytuł na rynku w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Codziennie informuje o tym co ważne w świecie polityki, nauki, sportu, kultury, gospodarki i prawa. Zdaniem menedżerów najwyższego szczebla „Rzeczpospolita” jest najlepszym dziennikiem gospodarczym w Polsce. Większość czytelników to menedżerowie i pracownicy umysłowi. Grupa Gremi Media jest na pierwszym miejscu wśród grup medialnych w zestawieniu, biorącym pod uwagę czytelnictwo gazet i portali wśród prezesów, menedżerów i przedsiębiorców (PBI/Gemius, czerwiec 2016).

Wydania w Polish Market

Polish Market to prestiżowy anglojęzyczny magazyn promujący polską gospodarkę, przedsiębiorstwa, regiony oraz polską naukę i kulturę. Stanowi kompendium wiedzy dla zagranicznych kontrahentów i inwestorów o polskiej gospodarce i sytuacji na rynku inwestycji. Odbiorcami miesięcznika jest kadra zarządzająca – prezesi, wiceprezesi, członkowie zarządów firm reprezentujących wszystkie gałęzie i sektory gospodarki. Polish Market otrzymują także agendy rządowe zajmujące się promocją Polski na arenie międzynarodowej. Za granicą miesięcznik dostarczany jest do polskich placówek dyplomatycznych, Zagranicznych Biur Handlowych i przekazywany jest do organizacji zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych, urzędników agend Unii Europejskiej oraz członków Parlamentu Europejskiego. Miesięcznik towarzyszy misjom gospodarczym oraz wydarzeniom specjalnym organizowanym przez Rząd Rzeczypospolitej Polski, a także jest obecny na międzynarodowych branżowych imprezach targowych.