W trosce o komfort pacjentów narażonych na szpitalną traumę

Powstała w roku 2010 spółka Formed jest firmą złożoną w stu procentach z polskiego kapitału. Misją założycieli było stworzenie nowoczesnego zakładu, produkującego sprzęt szpitalny na najwyższym poziomie. Wyróżnikiem firmy jest działanie w oparciu o nagrodzoną Złotym Medalem MTP innowacyjną usługę „Plus dla Ciebie”. Ten wieloetapowy proces obejmujący współpracę z inwestorem, projektantem, wykonawcą, a nawet architektem wnętrz, pozwala tworzyć produkty spełniające najwyższe wymagania. W ofercie znajdziemy szeroką gamę urządzeń, mebli i wyposażenia dla sektora medycznego. Formed jest też wykonawcą ścian sal operacyjnych z lakierowanych lub nierdzewnych paneli oraz płyt HPL i szkła.

Współpraca z biurami projektowymi i jednostkami badawczymi to ważny aspekt działalności firmy. Dzięki temu pacjenci otrzymują produkty komfortowe i bezpieczne, a personel medyczny nowoczesne i funkcjonalne, zapewniając opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Produkty projektowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb użytkowników, posiadają unikalne cechy, co czyni je wyjątkowymi i konkurencyjnymi.

Formed – laureat wielu nagród za innowacyjne podejście do produktu, w procesie twórczym nie zapomina o aspektach psychologicznych związanych z pobytem w szpitalu. System do pielęgnacji niemowląt SYMBIOCARE czy łóżko szpitalne Teddy Bed, uznano za rozwiązania o dużym znaczeniu społecznym, przyjazne dziecku, personelowi i rodzicom oraz wyróżniające się estetyką. Tworzone w trosce o komfort pacjentów szczególnie narażonych na traumę szpitalną, podkreślają indywidualny styl firmy i jej innowacyjny charakter.

Dzięki systemom zarządzania jakością pozwalającym utrzymywać wysokie standardy na każdym etapie działalności, Formed z powodzeniem eksportuje własne rozwiązania do wielu krajów, zaś w ofercie dla odbiorcy krajowego posiada produkty medyczne znanych marek światowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj