Kolejna odsłona Forum Inteligentnego Rozwoju przeszła już do historii. Tradycyjnie w jednym miejscu skupiliśmy prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju, którzy przybliżyli swoje ciekawe, często nieoczywiste historie oraz wspólnie szukali rozwiązań i odpowiedzi na wyzwania stojące przed społeczeństwem.

20 czerwca odbyła się kolejna, 9. już edycja kongresu. Tym razem wraz z wydarzeniem gościliśmy w Gdańsku, a dokładnie w największym kompleksie biurowym w Polsce, tętniącym prawdziwym życiem biznesowym w sercu Trójmiasta – w miejscu, gdzie swoje siedziby mają największe i najbardziej znane globalne firmy, centrale firm polskich i jeden z największych coworkingów w kraju. Postawiliśmy na doniosłą formę wydarzenia. Wraz z Liderami Inteligentnego Rozwoju spotkaliśmy się w formule uroczystego bankietu. Rozmawialiśmy o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w bliższej i dalszej przyszłości. Kluczowe tematy poruszyliśmy w ramach debaty „Partnerzy innowacji – synergia i komplementarność”, którą poświęciliśmy efektywnemu wsparciu rozwoju innowacji i wynalazczości w Polsce oraz „Globalne problemy okiem wizjonerów”, w trakcie której speakerzy skupili się na gospodarczo-społecznych problemach współczesnego świata. W ramach panelu dyskusyjnego Liderzy Inteligentnego Rozwoju odpowiedzieli również na potrzeby społeczeństwa.

Nie zabrakło oczywiście także paneli prezentacyjnych, czyli miejsca do wymiany spostrzeżeń i utorowania ścieżki do podzielenia się swoimi wizjami i spostrzeżeniami przez Liderów Inteligentnego Rozwoju – osób, których nietuzinkowe i często niekonwencjonalne rozwiązania po prostu zmieniają nasze życie na lepsze.

Tym razem postawiliśmy także na medialny charakter wydarzenia. Uroczystą galę wręczenia nagród pionierom i innowatorom z różnych dziedzin życia moderował dla nas dobrze znany ze szklanego ekranu Maciej Kurzajewski, który podzielił się także swoim medialnym doświadczeniem w ramach specjalnego Power Speech’u „Przemów skutecznie”. Transmisję kongresu zapewniły największe media branżowe w Polsce – wśród nich Forbes.pl. Forum Inteligentnego Rozwoju od lat jest idealnym miejscem do wzajemnego sieciowania, nie inaczej było w Gdańsku. Wzajemne spotkania innowatorów ze świata biznesu, nauki czy samorządu ponownie mogą być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych.

Wszystkim osobom, które wzięły aktywny udział w wydarzeniu bardzo dziękujemy za obecność. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, na których nie zabraknie zdjęć, filmów oraz ciekawostek z zakończonej edycji kongresu. W tym miejscu już dziś zapraszamy także na jubileuszową, 10. Odsłonę Forum Inteligentnego, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada w Uniejowie. Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj