W dniu 17.05.2024 odbyła się konferencja INTENSE Inspiracje zorganizowana przez firmę INTENSE Group. W trakcie wydarzenia skupiono się na prezentowaniu najnowszych możliwości flagowego produktu firmy – Platformy INTENSE.

INTENSE Group jest liderem w dostarczaniu rozwiązań informatycznych optymalizujących procesy przedsiębiorstw. Firma osiąga swoje cele poprzez działania takie jak: cyfryzacja procesów, wdrażanie elektronicznego obiegu dokumentów, integrowanie się z innymi systemami, automatyzację procesów, ich remodelingiem, wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań raportowych i wiele innych.

Flagowym produktem firmy jest INTENSE Low Code Platform, najszersza funkcjonalnie platforma typu low-code/no-code, na której firma opiera swoje wdrożenia w przedsiębiorstwach (w różnych konfiguracjach modularnych).

Obecnie czas pomiędzy pomysłem a wdrożeniem nowych rozwiązań informatycznych jest bardzo krótki. Potrzebujemy zatem narzędzi, które pozwolą jak najszybciej przekuć idee w działające rozwiązanie informatyczne i to właśnie oferuje Platforma INTENSE. To rozwiązanie low-code’owe, które bez udziału programistów pozwala bardzo szybko przygotowywać konkretne rozwiązania biznesowe, w zasadzie dla każdej branżyzaznacza Piotr Ukowski, Prezes Zarządu INTENSE GROUP

Podczas wydarzenia, 12 ekspertów INTENSE Group wygłaszało prezentacje poświęcone tematom, takim jak:

  • Sztuczna inteligencja w wybranych obszarach działalności i operacjach
  • Zarządzanie danymi podczas integracji systemów
  • Zarządzanie projektami, controlling, harmonogramowanie i budżetowanie
  • Automatyzacja procesów jako klucz do zwiększenia efektywność

Prezentacje traktowały powyższe tematy w odniesieniu do nowych funkcjonalności Platformy INTENSE. Naszą szczególną uwagę przykuły prezentacje poświęcone innowacjom firmy – posługiwanie się platformą za pomocą AI, elastyczne i zaawansowane zarządzanie projektami oraz szereg narzędzi do raportowania i śledzenia wyników projektu.

Wśród prelegentów znaleźli się także klienci INTENSE Group, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z użytkowania Platformy INTENSE, oraz przedstawiciele Krajowej Izby Rozrachunkowej, co dodatkowo wzbogaciło merytoryczną wartość konferencji.

Mówiliśmy o kwalifikowanym podpisie elektronicznym, ponieważ współpracujemy z firmą INTENSE w ramach integracji podpisu elektronicznego. Podpis elektroniczny stał się codziennością dla przedsiębiorców, ale w dalszym ciągu trzeba prowadzić edukację w tym zakresie, szczególnie, że cały czas pojawiają się nowinki technologiczne, ułatwiające życie przedsiębiorcom, dlatego tak ważne są tego typu konferencję, by móc stale przekazywać tę wiedzę podkreślają Małgorzata Wajda i Dominik Górecki z Krajowej Izby Rozliczeniowej w Krakowie.

W trakcie wydarzenia ponownie wyjątkową statuetką Pionier Cyfryzacji nagrodzono firmy, które od ponad dekady współpracują z INTENSE Group

Oceniam bardzo dobrze tę współpracę. Dzięki niej możemy się szybko rozwijać, jesteśmy zadowoleni z usług. Narzędzia INTENSE są bardzo elastyczne, więc możemy dopasować je do naszych potrzeb zaznacza Agnieszka Haligowska z firmy PROCAM Polska

Z firmą INTENSE współpracujemy bardzo długo, a takie spotkania to pole do wymiany doświadczeń. Jeżeli spotykamy firmę, która stosuje podobne rozwiązania do naszego, to jest to niewątpliwie swego rodzaju know-how. Dzięki tegorocznej edycji znów dowiedzieliśmy się nowych, ciekawych rzeczydodaje Wojciech Kwacz, Dyrektor IT ds. Aplikacji w firmie Terg.

Konferencja INTENSE Inspiracje 2024 była doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz poznania najnowszych trendów i technologii w obszarze optymalizacji procesów przedsiębiorstw. Dzięki takim inicjatywom INTENSE Group umacnia swoją pozycję jako innowacyjny lider w branży informatycznej.

Na wydarzenie przybyło około 150 osób. Portal Rzecz o Innowacjach objął konferencję patronatem medialnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj