Rachunki za prąd rosną w szybkim tempie. Można oszczędzać energię, ale zdecydowanie lepiej wykorzystać nowe technologie. W Polsce fotowoltaika prosumencka rozwija się bardzo szybko, ale nie rozwiąże problemu.

Aplikacja Bankilo to narzędzie, dzięki któremu w czasie rzeczywistym możesz odczytać wartość zużytej przez siebie energii oraz jej koszt. Został stworzony system, który dokładnie mierzy zużycie prądu. To nie tylko system monitorowania zużycia energii i jej kosztu, to także dostęp do wiedzy i informacji pozwalających świadomie nią zarządzać oraz mechanizmów oszczędzania .

Bankilo to firma z obszaru nowoczesnej energetyki i innowacyjnych rozwiązań adresowanych do konsumentów energii elektrycznej. Swoimi działaniami chce przyczynić się do świadomego użytkowania energii przez konsumentów. Misją Bankilo jest dostarczenie informacji, które pozwolą realnie obniżyć rachunki za energię elektryczną swoich klientów oraz zmniejszyć ślad węglowy.

To startup założony przez przedsiębiorców i specjalistówz rynku energetycznego, który szybko rozwija koncepcję wsparcia dla konsumentów energii.. Ambicje założycieli są już jasno określone: w przyszłości chcą być spółką obsługującą konsumentów energii w transparentnym modelu bez ukrytych marży. Celem jest sprzedać energię „za mniej”, a przy okazji obniżyć ślad węglowy.

Więcej o Bankilo: https://bankilo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj