Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0 Uniejów 2018 to największe wydarzenie gospodarcze w Polsce poświęcone w tak dużym stopniu wynalazkom oraz krajowym i regionalnym inteligentnym specjalizacjom. MFIR 3.0 to międzynarodowa debata z udziałem 1000 branżowych liderów – innowatorów i inwestorów z sektora biznesu, nauki i samorządu.

Forum otworzy występ znanego na całym świecie eksperta i trenera z dziedziny perswazji – Kevina Hogana. Oprócz wykładu „Wpływowe przywództwo dla skutecznych organizacji”, Hogan poprowadzi także specjalne szkolenie na temat „Zaawansowanych umięjętności komunikacji dla wpływowych liderów oraz efektywne zarządzanie nowoczesnej organizacji”.

Hogan jest doktorem psychologii i autorem kilku poczytnych tytułów, między innymi książki „Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magnetyzmu” (Sensus 2007). Prowadzi niezwykle skuteczne szkolenia z zakresu perswazji w biznesie, marketingu i sprzedaży. Jest także świetny jeśli chodzi o wywieranie wpływu na innych w życiu osobistym.

Na zakończenie pierwszego dnia wystąpi bluesowa wokalistka z USA, Shaun Booker. Ma na koncie udział w International Blues Challenge. Energetycznym występem zarobiła tam sobie na miano „Cesarzowej Beale Street”. Nazywano ją też „enigmą” – pewnie z powodu intrygującego połączenia jej wielkiego, mocnego głosu i drobnej postury fizycznej.

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju to także polskie gwiazdy. Olivier Janiak otworzy unikalne wydarzenie Targi Uznane Marki, w których udział weźmie około 100 wystawców, a wśród oglądających pojawi się 1000 przedstawicieli biznesu, samorządu i nauki. Z udziałem Janiaka odbędzie się też szkolenie z kreowania wizerunku w świecie biznesu.

Marzena Rogalska oprócz poprowadzenia uroczystej inaguaracji drugiego dnia Targów Uznane Marki, poprowadzi autorskie spotkanie „Jak zarządzać własnym potencjałem i osiągnąć sukces”.

Łukasz Nowicki poprowadzi galę Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju oraz autorskie spotkanie dotyczące budowania wizerunku. Gala odbędzie się pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego RP, dr Alicji Adamczak. Laureatami tego prestiżowego wyróżnienia zostają podmioty, które w swej pracy wykazują się nieustannym ukierunkowaniem na przyszłość, stanowiąc podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego kraju. (www.pnir.pl)

Gościem Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju będzie także, pochodzący z Uniejowa, zawodnik UFC – Marcin Tybura.

Ruszyła darmowa rejestracja oraz sprzedaż wejściówek Premium na wydarzenie: http://irforum.pl/pakiety/

Pakiety Premium są dostępne w ogólnopolskiej sieci sprzedaży Tickemaster.

Strona wydarzenia: www.irforum.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj