Platforma eventshaper to internetowy system do rejestracji i obsługi uczestników wydarzeń, który jest efektem współpracy doświadczonych organizatorów eventów i świetnych programistów.

– Prace zaczęliśmy w 2013 roku i wtedy żaden z nas nie miał pojęcia, jak bardzo rozrosną się możliwości systemu. Zaczynaliśmy od prostego formularza rejestracji, który znacznie ułatwiał obsługę uczestników, ale ciągle brakowało nam kompletnego narzędzia, które byłoby odpowiedzią na (prawie) wszystkie bolączki każdego organizatora. Postanowiliśmy udoskonalać nasz produkt i to zaprowadziło nas do miejsca, w którym jesteśmy dziś – o historii firmy opowiada Jan Tabaszewski.

Eventshaper służy do kompleksowej obsługi wydarzeń, czyli towarzyszymy organizatorowi od założenia strony do sprawdzenia obecności gości na wydarzeniu. Krótko o wszystkich możliwościach systemu nie da się opowiedzieć, w tej chwili pewne moduły rozbudowane są już do tego stopnia, że same w sobie mogłyby stanowić oddzielny produkt.

Generator stron internetowych pozwala szybko stworzyć własne miejsce w Internecie i od razu zacząć promocję wydarzenia. Prosty edytor umożliwia dostosowanie sekcji strony (listy prelegentów, partnerów, sponsorów, agendy i innych szczegółów) do własnych potrzeb. Ideą był ukłon w stronę tych, którzy niewiele wspólnego mają z HTML i szeroko pojętą informatyką. U nas każdy w kilku krokach będzie w stanie zarządzać własną stroną, a także stworzyć spersonalizowane identyfikatory, bilety elektroniczne, czy certyfikaty uczestnictwa. Kolejną funkcjonalnością jest wbudowany moduł mailingu, skąd można rozsyłać zaproszenia i aktualne informacje dotyczące eventu. Sercem systemu jest natomiast formularz rejestracji, który można dostosować do najoryginalniejszych potrzeb. To organizator decyduje, o co chce spytać swoich gości – oprócz podstawowych informacji może to być pytanie o nocleg, opcje wyżywienia czy rozmiar koszulki. Taki formularz integrujemy z płatnościami i wtedy może on pojawić się na stronie wygenerowanej w systemie, lub własnej stronie organizatora. System umożliwia również sprawdzanie obecności uczestników na wydarzeniu na wielu stanowiskach jednocześnie i korzystanie z czytników kodów QR, a po udanym spotkaniu – wystawianie faktur, dyplomów uczestnictwa i zbieranie feedbacku.

A to wszystko w dwóch językach i na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ogromną zaletą eventshapera jest z pewnością miły dla oka design i fakt, że obsługa jest naprawdę prosta i intuicyjna. Z nowoczesnych rozwiązań proponowanych przez platformę eventshaper korzystają najlepsi, między innymi organizatorzy II Forum Inteligentnego Rozwoju!

Eventshaper to takie centrum zarządzania wszechświatem w jednym panelu. Usprawni pracę przy każdym wydarzeniu, a kto jak to, ale my wiemy, ile uwagi i czasu wymaga najmniejsze przedsięwzięcie. Korzystając z naszej usługi klienci mogą być pewni, że ich dane są bezpieczne, rejestracja przebiegnie bezproblemowo, a uczestnicy poczują się otoczeni profesjonalną opieką. Jednym zdaniem – dobrze zaplanowany event zaczyna się u nas.

Łukasz Gamrot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj