Hotel Lawendowe Termy w Uniejowie to nowoczesna i proekologiczna przestrzeń dedykowana zarówno klientowi indywidualnemu, jak również biznesowemu.

Obiekt składa się z 55-ciu pokoi należących do części hotelowej, mogących zmieścić około 120 osób. Wśród proponowanych pokoi znajduje się pięć apartamentów, a aż trzy z nich są wyposażone w jacuzzi, znajdujące się na tarasach, tak by klient mógł skorzystać z pełnej gamy oferowanych przez hotel atrakcji bez konieczności opuszczania apartamentu. Oprócz doskonale wyposażonej bazy hotelowej obiekt oferuje także szeroki wachlarz możliwości dla klienta biznesowego, służąc możliwościami organizacyjnymi i mieszcząc 86 osób.
Lawendowe Termy to oczywiście nie tylko doskonale wyposażona baza noclegowa oraz skrojone pod oczekiwania klienta indywidualnego i biznesowego zaplecze konferencyjno-rekreacyjne, lecz także wyśmienita kuchnia, wielokrotnie wyróżniana prestiżowymi nagrodami – jak Czapka międzynarodowego poradnika kulinarnego Gault & Milau.

W części rekreacyjno-zdrowotnej obiekt proponuje basen wraz z brodzikami dla dzieci oraz systemem jacuzzi zaopatrywany wodami geotermalnymi, pochodzącymi z tych samych źródeł, które napędzają Termy Uniejów. Część uzdrowiskowo-pielęgnacyjna z kolei to przede wszystkim SPA, w którym mieści się część kosmetyczna oraz część rehabilitacyjna. Oferta dla klientów zawiera pełną balneoterapię, fizykoterapię, krio, salę fitness oraz gabinety kosmetyczne zarówno do zabiegów suchych, jak i mokrych. Luksusowa oferta obiektu to owoc wieloletniej pracy oraz nieustannego śledzenia ogólnoświatowych trendów w zakresie turystyki.

Staramy się zaproponować klientowi to, czego sami byśmy oczekiwali. Co roku jeździmy na Międzynarodowe Targi Turystyczne w Berlinie ITB, gdzie odwiedzają stoiska goście z całego świata, oprócz tego uczestniczymy też w różnego rodzaju misjach gospodarczych, by wyjść na przeciw aktualnym potrzebom naszych partnerów – akcentuje prezes zarządu, Łucja Chudzik.

Nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu oraz indywidualne podejście do każdego klienta błyskawicznie przysporzyło Lawendowym Termom wielu miłośników, w związku z czym zarząd podjął decyzję o rozbudowie obiektu.

Hotel cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony gości z Polski, jaka też tych z zagranicy. Już w tej chwili przyjmujemy rezerwacje z półrocznym wyprzedzeniem, w związku z czym podjęliśmy decyzję o rozbudowie kompleksu – podsumowuje prezes zarządu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj