Trwa rejestracja uczestników II Forum Inteligentnego Rozwoju, które 23 i 24 października 2017 r. odbędzie się w Rzeszowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja uczestników jest możliwa przez specjalny formularz na stronie – http://irforum.pl/rejestracja.

O możliwości udziału w Forum Inteligentnego Rozwoju 2017 każdorazowo decyduje organizator. Wypełnienie i wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z możliwością udziału w Forum Inteligentnego Rozwoju. O potwierdzeniu uczestnictwa w wydarzeniu zostaną Państwo poinformowani w osobnym mailu.

O II Forum Inteligentnego Rozwoju

II Forum Inteligentnego Rozwoju to wydarzenie stanowiące odpowiedź na perspektywę unijną 2014-2020, jedyne w tak dużym stopniu poświęconego Krajowym i Inteligentnym Specjalizacjom. Myśl przewodnia Forum to: „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. Celem organizatorów jest dążenie do wypracowania jak najskuteczniejszego modelu współpracy na linii nauka-biznes-samorząd. Główny organizatorem i inicjatorem II Forum Inteligentnego Rozwoju jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a współorganizatorami: PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

irforum.pl – tu znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat tegorocznej i poprzedniej edycji imprezy (między innymi tematyki paneli dyskusyjnych, patronów, partnerstw merytorycznych, prelegentów). Zachęcam do odwiedzenia strony wydarzenia!

W wydarzeniu wezmą udział przedsiębiorcy reprezentujący inteligentny, zrównoważony i odpowiedzialny biznes, naukowcy tworzący i wspierający innowacje, samorządowcy tworzący atrakcyjne warunki pod inwestycje i otwarci na nowoczesne technologie oraz przedstawiciele rządu, politycy i reprezentanci różnych środowisk otoczenia biznesu.

W komitecie honorowym tegorocznego wydarzenia zasiadają m.in: prof. Jerzy Buzek, były premier i przewodniczący Parlamentu Europejskiego, od 2004 poseł do Parlamentu Europejskiego, prof. Tadeusz Trziszka, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego, prof. dr hab. inż. Jan Szmidt, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski, Przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych.

Rekomendacje Forum Inteligentnego Rozwoju

Poprzednia edycja wydarzenia odbyła się 21 października 2016 roku również w Jasionce k. Rzeszowa (Główny organizator: Centrum Inteligentnego Rozwoju, Współorganizator: Marszałek Województwa Podkarpackiego) pod patronatem między innymi Ministerstwa Rozwoju, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (dzisiejsza Polska Agencja Informacji i Handlu), Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Rady Głównej Instytutów Badawczych, czy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Zachęcam również do zapoznania się z krótkim filmem podsumowującym Forum Inteligentnego Rozwoju 2016 – https://www.youtube.com/watch?v=WqNAPE09sbc

II Forum Inteligentnego Rozwoju towarzyszyć będą także targi goPL2020, dedykowane dawcom nowych technologii w obrębie krajowych inteligentnych specjalizacji i samorządom mającym w swojej ofercie atrakcyjną propozycje gruntów pod inteligentny biznes. To pierwsza tego typu impreza w Polsce. Więcej informacji na temat targów – tutaj.

Adobe Photoshop PDF

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj